targi imprezy cykliczne

Szczeciński Bazar Smakoszy OFF Marina

foto: fragment grafiki promującej wydarzenie / materiały prasowe

Gdzie?
OFF Marina przy ul. Chmielewskiego 18
Kiedy?
Niedziela, 24.06.2018
O której godzinie?
10:00
Do kiedy?
Niedziela, 24.06.2018
Do której godziny?
15:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Największe w województwie zachodniopomorskim wydarzenie łączące ekobazar, targ śniadaniowy, food trucki, giełdę winyli, kraftowe piwo, wino z beczki, bookcrossing.
Szczeciński Bazar Smakoszy organizowany jest co niedzielę w godz. 10:00-15:00 w postindustralnych wnętrzach OFF Mariny przy ul. Chmielewskeigo 18 na Pomorzanach. Odwiedzający znajdą tu wszystko, co najlepsze: ekologiczne produkty, zdrowe słodkości, lokalne przysmaki, potrawy przyrządzane przez szczecińskich gastronomików, przetwory z owoców i warzyw bez zbędnych dodatków.

Klienci mogą zapełnić swoje torby i koszyki doskonałymi ekoproduktami regionalnymi, najlepszymi winami oraz inną żywnością sezonową. Organizatorzy umożliwiają zakupy bezpośrednio od producentów i rolników sprzedających: pieczywo (także bezglutenowe), przyprawy, produkty z innych krajów, sezonowe warzywa i owoce, soki, przetwory, ekologiczne specjały, zdrowy nabiał, jaja, ekologiczne mięsa i wędliny, oliwy, miody, kawy i herbaty, zdrowe wypieki i desery, naturalne kosmetyki oraz wiele, wiele innych. Niemal wszystkiego można przed zakupem spróbować oraz skonsumować na miejscu w towarzystwie chilloutowej muzyki.

Na Szczecińskim Bazarze Smakoszy znajdziecie także miejsce bookcrossingu, czyli bezpłatnej wymiany książek pomiędzy dotychczasowymi właścicielami. Jeśli macie pozycje, które już przeczytaliście, a chętnie zamienilibyście się na coś jeszcze nieodkrytego, będziecie mieli taką możliwość.

Na miejscu można też znaleźć stoisko Jadłodzielni Szczecin, który w pełni społecznie zbiera żywność (ale nie tylko, bo właściwie wszystko, co może się przydać) i przekazuje od początku tygodnia potrzebującym.

Wstęp na Szczeciński Bazar Smakoszy oraz parking na terenie OFF Mariny sa bezpłatne. Lista wystawców publikowana jest na Facebooku w sobotę poprzedzającą wydarzenie. Można ją znaleźć tutaj


Jeśli jesteście zainteresowani i chcielibyście dołączyć jako wystawcy w strefie gastronomii (również food trucków), można kontaktować się w taki sposób:
  • telefonicznie: Michał Chaszkowski-Jakubów (organizator): +48 510 197 005,
  • drogą e-mailową: kontakt@intractu.pl,
  • poprzez wiadomość na facebooku.
Komentarze
~Krzysztof
09.02.2018 08:46

Czy przewidziana jest również giełda płyt winylowych ?

~Lycha-Micha
26.03.2018 10:07

wyszedłem z pełniutką reklamówką serów. moije kubki smakowe oszalały :))))

~Zygmunt
17.06.2018 08:36

Czasy PRL-u

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję