Wszystko wskazuje na to, że będzie to najcichsza impreza tego weekendu w Szczecinie. Azoty Arena zaprasza w piątkowy wieczór na kolejną edycję Plażowego Silent Disco.
To impreza, podczas której nie słychać głośnej muzyki. Jej uczestnicy bawią się do dźwięków słyszanych w słuchawkach. Jak zwykle do wyboru będą trzy kanały tematyczne: pierwszy z muzyką house, drugi z rapem, r'n'b i trapem, a wybierając trzeci usłyszymy rock, indie rock, reggae i elektronikę. Kanały muzyczne będzie można dowolnie zmieniać.

Podczas imprezy na plaży przed Azoty Areną zagrają: Miqro - promotor „nieśmiertelnego house music” w całym kraju oraz pomysłodawca i rezydent Sunrise Festival Afterparty na plaży w Kołobrzegu; Daniel Stetting - rezydent City Hall i autor cyklu imprez Welcome To The City Jungle; dj Semp One a.k.a Grycek, do którego muzyki podobno nie sposób nie tańczyć oraz specjalista od szeroko pojętej muzyki alternatywnej Gob Lin.

Trzecia odsłona (dwie pierwsze odbyły się w ubiegłym roku) Plażowego Silent Disco przy Azoty Arenie rozpocznie się 29 lipca o godz. 22:00. Wstęp kosztuje 10 zł. Organizatorzy przygotowali 200 par słuchawek.