spotkania

Spotkanie z Kamilem Bednarkiem

foto: materiały prasowe

Gdzie?
empik, Kaskada, Szczecin, al. Niepodległości 36
Kiedy?
Sobota, 20.01.2018
O której godzinie?
15:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Zapraszamy na spotkanie z artystą (zdobywcą statuetki w kategorii Artysta Roku w Eska Music Awards 2017) i jego zespołem kilka dni po premierze najnowszego krążka. Będzie to również okazja do zdobycia autografów muzyków i zrobienia sobie z nimi zdjęć.
Piąta produkcja Kamila Bednarka (uczestnika trzeciej edycji telewizyjnego show „Mam talent!”) i jego zespołu to moment, w którym 26-letni wokalista i muzyk postanowił podzielić się z fanami swoimi utworami z kilku obszarów gatunków muzycznych. Płyta „Talizman” (Space Records), bo tak brzmi jej tytuł, różni się od jego dotychczasowej twórczości. Powstałe utwory są efektem poszukiwań własnej wrażliwości muzycznej, stanowiąc swoisty talizman Bednarka. Zapraszamy na spotkanie z artystą (zdobywcą statuetki w kategorii Artysta Roku w Eska Music Awards 2017) i jego zespołem kilka dni po premierze najnowszego krążka. Będzie to również okazja do zdobycia autografów muzyków i zrobienia sobie z nimi zdjęć.

Kamil Bednarek – spotkanie autorskie muzyczne
20 stycznia, godz. 15.00
empik, Kaskada, Szczecin, ul. Niepodległości 36
Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję