Michał Madej z wykształcenia jest ekonomistą, ale nie przeszkodziło mu to w tym, by współtworzyć grę „Wiedźmin”. Arthur Mrozowski przede wszystkim działa na rynku amerykańskim. Obaj Panowie swoim doświadczeniem z nowymi technologiami podzielą się już w środę w Strefie 89.

 

Tym razem zaproszeni mentorzy opowiedzą o rynku nowych technologii, trendach i jego oczekiwaniach. Podzielą się wieloletnim doświadczeniem, które zbierali w różnych częściach świata.

Jest wiele osób, które przychodzą do nas, są to informatycy, programiści, ale często brakuje im pewnego wsparcia, drogowskazu, informacji z innych krajów. Udział w takich spotkaniach poszerza horyzonty uczestników. Zaproszone osoby są przedsiębiorcami, mają ogromne doświadczenie mogą wskazać słabe i mocne strony osób, które będą chciały występować podczas tego spotkania – tłumaczy Anna Łastówka, koordynator projektu.

Takie spotkania są potrzebne

O zaletach tego typu spotkań opowiadają także sami uczestnicy, doceniając organizację takich wydarzeń w Szczecinie.
Netcamp, Geek Girls Carrots, Get Inspired Szczecin, czy planowane na 16 stycznia, Dwie drogi, dwie branże, zawsze gromadzą mnóstwo zainteresowanych osób. Sama frekwencja na tego typu wydarzeniach jest idealnym potwierdzeniem, że takie spotkania są w Szczecinie potrzebne. Co dają takie inicjatywy zwykłemu uczestnikowi? Przede wszystkim wiedzę, mnóstwo ciekawych informacji z różnych branż, możliwość poznania ciekawych osób oraz rozszerzenie listy kontaktów. - mówi Paulina Nazaruk, która zawodowo zajmuje się social media marketingiem.

Spotkania z mentorami w Strefie 89 to świetna okazja na to, by poszerzyć swoje horyzonty, a przede wszystkim, by skonfrontować swój pomysł na biznes.

W najbliższą środę Arthur Mrozowski opowie o tym „Jak przełożyć innowacje technologiczne rodem z Polski na Silicon Valley i rynki światowe", zaś Michał Madej przedstawi „Nowe trendy w tworzeniu gier komputerowych. Zderzenie wirtualnej rozrywki i międzynarodowego biznesu".

Wykorzystać możliwości


Zaproszeni goście mogą pochwalić się nie tylko ogromnym doświadczeniem, ale również znaczącymi sukcesami. Arthur Mrozowski jest przedsiębiorcą, projektantem i deweloperem rozwiązań technologicznych z wieloletnią praktyką. Michał Madej zaś może się poszczycić udziałem przy tworzeniu takich hitów jak Wiedźmin czy Call of Juarez 2: Bound in Blood. Jak się okazuje sprowadzenie do Szczecina takich jednostek nie było łatwe.


Ściągnięcie do Szczecina takich osób nie jest łatwym zadaniem, ale dzięki temu, że korzystamy z osobistych kontaktów jest to możliwe. Myślę, że gdybyśmy korzystali tylko z kontaktów oficjalnych to byłoby to utrudnione zadanie, ponieważ te osoby mają mało czasu na to, by angażować się w takie projekty jak my prowadzimy. - tłumaczy Anna Łastówka.



W najbliższym czasie to prawdopodobnie jedna z niewielu szans na to, by wysłuchać takich specjalistów. Spotkanie jest otwarte, udział w nim mogą wziąć wszyscy zainteresowani.
Jeżeli interesujecie się nowymi technologiami i chcecie zobaczyć jak można działać na różnych rynkach to zapraszam. Warto przyjść i skonfrontować swój pomysł z tym co się faktycznie dzieje na rynku, by sprawdzić czy ma się szansę na sukces. - zachęca Anna Łastówka.

Przeczytaj więcej nt. Arthura Mrozowskiego i Michała Madeja.  

Spotkanie „Dwie drogi, dwie branże” odbędzie się 16 stycznia o godzinie 16.45 w Strefie 89 przy ul. Jagiellońskiej 89/2. Strefa 89 to pierwszy w Polsce bezpłatny co-working. Jej przestrzeń podzielona jest na trzy części: „start your business”, „your office” i „open space”. [dowiedz się więcej nt. Strefy 89]