koncerty

Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Czwartek, 23.03.2017
O której godzinie?
20:00
Za ile?
20 i 30 zł; dostępne m.in. na kupbilecik.pl
Opis wydarzenia
Szczecińska Scena Komediowa oraz Dom Kultury 13 Muz zapraszają na niesamowity koncert! Już 23 marca w gmachu 13 Muz z koncertem "Dziewczyny, jesteście super" wystąpi Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn.
Lata pracy w branży rozrywkowej, setki występów i studium własnych porażek doprowadzają nasze badania nad ludzką naturą do następujących wniosków: egzotyczne owoce odpowiadają kolejnym aspektom człowieczeństwa:
- Papaja - symbolizuje witalność i pogodę ducha wobec przeciwności losu
- Marakuja - oznacza ciągły rozwój i pokonywanie własnych słabości
- Mango - jest pierwiastkiem zmiany, elastyczności, a jednocześnie konsekwencji w działaniu pomimo nieprzychylnych wiatrów
- Ananas - to idealny dodatek do deserów i sałatek owocowych

Musisz zdecydować się na ten koncert... Zwłaszcza jeśli czujesz się jeszcze niezbyt dojrzały, nie do końca zdrowy i nie całkowicie apetyczny... Mamy dokładnie tak samo jak Ty. Dlatego ruszamy w tę owocową trasę!Jesteśmy Sekcją Muzyczną Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn. Nazwa stricte komercyjna, prosta, wpadająca w ucho i łatwa do zapamiętania. W skrócie: SMKKPM (facetom prościej zapamiętać krótkie rzeczy).

Mamy do świata pretensje, skargi, zażalenia i DYSTANS, bo niestety ze wszystkich możliwych ludzi urodziliśmy się akurat sobą. Jesteśmy trochę jak wypadek, w którym wóz cyrkowy zderzył się z samochodem nastolatków. A życie to dla nas basen, z którego ktoś wypuścił wodę, gdy my już przebraliśmy się w kąpielówki...

Serio, jesteśmy jedyną taką grupą muzyczną. Śpiewamy i gramy, ale podczas koncertów dużo też mówimy, bo czujemy, że mamy Wam wiele do powiedzenia. A Wy to lubicie, bo dzięki Wam mamy już za sobą parę solidnych tytułów i nagród na festiwalach piosenki autorskiej, poetyckiej, studenckiej i przeglądach kabaretowych. Spotkanie z nami to wyśmianie tych wszystkich trudnych, życiowych spraw: pracy, sprzątania... związków... Wiecie jak jest. Łączymy (uwaga trudne zdanie, z którego jesteśmy dumni!) dowcip i chłopięcą nostalgię z bezpretensjonalną i absurdalną poezją. Jesteśmy grubi, smutni i samotni. Czyli dokładnie tacy, jak Wy.
Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję