koncerty

Sanah w Szczecinie

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Poniedziałek, 21.06.2021
O której godzinie?
20:00
Za ile?
99 i 199 zł; dostępne na https://goingapp.pl/sanah
Opis wydarzenia
Ale jazz! Nowe miasta w ramach pierwszej trasy sanah! 21 czerwca artystka wystąpi w Szczecinie!

 

sanah to jedna z najciekawszych wokalistek z nurtu tzw. quality pop na polskiej scenie. Może pochwalić się niepowtarzalnym stylem pisania piosenek – w warstwie tekstowej z wdziękiem i humorem łączy młodzieżowy slang z poezją, muzycznie jak z rękawa sypie chwytliwymi, przebojowymi melodiami. Autorka jednego z największych przebojów w polskiej muzyce pop ostatnich lat – „Szampana”, a także "Melodii", "No sory" i "Ale jazz!".

sanah w kilkanaście godzin wyprzedała wszystkie swoje koncerty w ramach debiutanckiej trasy koncertowej #NoSory Tour. Z radością informujemy, że obok Łodzi, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Warszawy oraz Gdańska do listy miast, w których wystąpi Królowa Dram dołącza 11 nowych lokalizacji! Do sprzedaży trafią również dodatkowe bilety na wyprzedane już koncerty.

#NoSory Tour to nie tylko koncerty, to również możliwość wzięcia udziału w Meet&Greet z Artystką. Będzie to wyjątkowe przeżycie w specjalnie stworzonej przestrzeni, oddające klimat twórczości artystki. Każdy z uczestników, który zakupi bilet z opcją M&G będzie miał możliwość zadania pytania podczas Q&A, jak również zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia, które otrzyma w dwóch wersjach - polaroidu oraz cyfrowej. Na pamiątkę każdy z uczestników spotkania otrzyma również wyjątkowy plakat z autografem sanah oraz będzie mógł nabyć merch artystki bez kolejki.

Bilety na #NoSory Tour dostępne https://goingapp.pl/sanah

Każdy z koncertów zostanie zorganizowany według aktualnych zasad reżimu sanitarnego (50% dostępnych miejsc) i z zachowaniem odpowiednich form bezpieczeństwa. Na miejscu będą również zapewnione płyny do dezynfekcji rąk, pozwalające na uczestnictwo w wydarzeniu w warunkach sterylnych.

Organizator: Follow The Step

Komentarze
~Stefan
04.04.2021 02:47

Nie znam tej artystki, jednak cieszy, że będzie to występ na żywo, nie jakieś tam onlajny.

~Imię
25.04.2021 07:54

Trudno przejść obojętnie obok jej dykcji.

~szczecianinin
29.04.2021 00:26

Jedna z niewielu gwiazdek nowego pokolenia, która ma jakiś talent. Lubię jej głos i wstawki na smykach ale mam wrażenie że ceny za bilety są lekko wygórowane, jak na artystę tego pokroju. 200 zł za bilet to mógłbym zapłacić za Metalike czy Shakire ale na pewno nie za polską pop gwiazdeczkę, nawet tak zdolną jak Sanah. Życzę jej sukcesów ale z koncertu, za tą cenę nie skorzystam

~Bigzmiter_BY
21.05.2021 03:20

Very talented singer, good pop material

~D.L
23.05.2021 09:08

Nawet za darmo bym nie poszła na koncert. Specyficzny dźwięk głosu.

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję