koncerty

Sanah w Szczecinie

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Poniedziałek, 21.06.2021
O której godzinie?
20:00
Za ile?
99 i 199 zł; dostępne na https://goingapp.pl/sanah
Opis wydarzenia
Ale jazz! Nowe miasta w ramach pierwszej trasy sanah! 21 czerwca artystka wystąpi w Szczecinie!

 

sanah to jedna z najciekawszych wokalistek z nurtu tzw. quality pop na polskiej scenie. Może pochwalić się niepowtarzalnym stylem pisania piosenek – w warstwie tekstowej z wdziękiem i humorem łączy młodzieżowy slang z poezją, muzycznie jak z rękawa sypie chwytliwymi, przebojowymi melodiami. Autorka jednego z największych przebojów w polskiej muzyce pop ostatnich lat – „Szampana”, a także "Melodii", "No sory" i "Ale jazz!".

sanah w kilkanaście godzin wyprzedała wszystkie swoje koncerty w ramach debiutanckiej trasy koncertowej #NoSory Tour. Z radością informujemy, że obok Łodzi, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Warszawy oraz Gdańska do listy miast, w których wystąpi Królowa Dram dołącza 11 nowych lokalizacji! Do sprzedaży trafią również dodatkowe bilety na wyprzedane już koncerty.

#NoSory Tour to nie tylko koncerty, to również możliwość wzięcia udziału w Meet&Greet z Artystką. Będzie to wyjątkowe przeżycie w specjalnie stworzonej przestrzeni, oddające klimat twórczości artystki. Każdy z uczestników, który zakupi bilet z opcją M&G będzie miał możliwość zadania pytania podczas Q&A, jak również zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia, które otrzyma w dwóch wersjach - polaroidu oraz cyfrowej. Na pamiątkę każdy z uczestników spotkania otrzyma również wyjątkowy plakat z autografem sanah oraz będzie mógł nabyć merch artystki bez kolejki.

Bilety na #NoSory Tour dostępne https://goingapp.pl/sanah

Każdy z koncertów zostanie zorganizowany według aktualnych zasad reżimu sanitarnego (50% dostępnych miejsc) i z zachowaniem odpowiednich form bezpieczeństwa. Na miejscu będą również zapewnione płyny do dezynfekcji rąk, pozwalające na uczestnictwo w wydarzeniu w warunkach sterylnych.

Organizator: Follow The Step

Komentarze

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało zablokowane.

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję