Przymierzali wiązanki ślubne, bawili się w fotobudce, wybierali sukienki, obrączki i fotografów. 10. Wielką Galę Ślubną odwiedziły tłumy.

26 stycznia na Międzynarodowych Targach Szczecińskich swoje oferty przedstawiało ponad 150 wystawców .

- Są tu dokładnie wszystkie branże związane z tematyką ślubną: suknie, fotografowie, wideo, jubilerzy, restauracje, lokale, nauki tańca, cukiernie – wymieniał Zbigniew Matczak, organizator gali z e-wesele.pl - Ktoś, kto przychodzi na targi może od A do Z zorganizować swoje wesele. Mamy nawet ofertę bankową. Gdyby komuś zabrakło pieniędzy na ślub, może wziąć kredyt. - zaznaczał.

Poza oglądaniem stoisk można było posłuchać zespołów muzycznych, prezentujących się na scenie, przyjrzeć się pokazom tańca, strojów ślubnych i sztuki barmańskiej.

Tegoroczna Wielka Gala odbyła się już po raz dziesiąty.

- Jak zaczynaliśmy pierwsze targi w Hotelu Radisson było ledwie 40 wystawców. Już po czwartej edycji nie mieściliśmy się tam. Impreza znacznie sie rozrosła, dlatego jesteśmy teraz na Międzynarodowych Targach Szczecińskich. - mówił organizator - Frekwencja, jeśli chodzi o zwiedzających, cały czas jest utrzymywana na wysokim poziomie. W tym roku oceniamy nawet, że padnie rekord w liczbie przybyłych widzów. - podkreślał.

Organizatorem Wielkiej Gali Ślubnej jest portal e-wesele.pl.

Portal wSzczecinie.pl był patronem medialnym wydarzenia.