Właśnie poznaliśmy line-up Męskiego Grania 2024. W lipcu w Szczecinie wystąpią m.in. Kaśka Sochacka, Mrozu, T.Love, PRO8L3M, Daria Zawiałow, Igo, Nosowska.

Tegoroczna jubileuszowa trasa Męskiego Grania odwiedzi w sumie siedem miast. Wśród nich jest również Szczecin. Dwudniowa impreza, tak jak w poprzednich latach, odbędzie się na terenie Aeroklubu Szczecińskiego. Tym razem 12 i 13 lipca 2024.

Z okazji 15. edycji Męskiego Grania na finałowym koncercie w Warszawie zagra Orkiestra Orkiestr, która wykona single Męskiego Grania z lat 2010-2024. W pozostałych miastach będzie można usłyszeć wybrane orkiestry z poprzednich lat. W Szczecinie wystąpi Męskie Granie Orkiestra 2020, którą tworzyli Daria Zawiałow, Król i Igo.

– To jedyna szansa, aby ponownie usłyszeć repertuar przygotowany z myślą o wcześniejszych edycjach – zaznaczają organizatorzy wydarzenia i dodają: – Do jubileuszowej edycji projektu zostali zaproszeni zarówno artyści od lat związani z Męskim Graniem, jak i absolutni debiutanci, których być może już za kilka lat usłyszymy w kolejnej Męskie Granie Orkiestrze.

Występ Męskie Granie Orkiestry 2020 zaplanowano na zakończenie piątkowych koncertów na Scenie Głównej. Z kolei sobotni dzień zwieńczy występ tegorocznej Męskie Granie Orkiestry, której skład mamy poznać w najbliższych tygodniach.

Poza tym na Scenie Głównej w Szczecinie zagrają Rubens, Kaśka Sochacka, Mrozu oraz L.U.C. & Rebel Babel Film Orchestra, którzy na żywo zaprezentują muzykę do filmu „Chłopi”. To w piątek. Natomiast w sobotę na Scenie Głównej usłyszymy Bartka Królika, zespół T.Love, PRO8L3M oraz Nosowską. 

Na Scenie Ż w piątek wystąpią Ivo, Miętha, Projekt WOW (Waligóra, Odoszewski, Wolas), Marcelina oraz P.Unity. Natomiast w sobotę przed szczecińską publicznością zaprezentują się Kępiński >i< Kowalonek, Bisz, Skubas feat. Kathia, Marcin Masecki Trio, Jeszcze.

Sprzedaż ostatniej puli biletów rozpocznie się 24 kwietnia o 12.00 na eBilet.pl. Bilety jednodniowe będą dostępne w cenie 249 zł, a karnety dwudniowe – w cenie 449 zł. Ceny nie obejmują opłaty serwisowej eBilet.

 

Piątek, 12 lipca – Szczecin, EPSD Aeroklub Szczeciński

Scena Główna

Rubens, L.U.C. & Rebel Babel Film Orchestra – muzyka do filmu „Chłopi", Kaśka Sochacka, Mrozu, Męskie Granie Orkiestra 2020: Daria Zawiałow, Król, Igo

 

Scena Ż

Ivo, Miętha, Projekt WOW (Waligóra, Odoszewski, Wolas), Marcelina, P.Unity

 

Sobota, 13 lipca – Szczecin, EPSD Aeroklub Szczeciński

Scena Główna

Bartek Królik, T.Love, PRO8L3M, Nosowska, Męskie Granie Orkiestra 2024


Scena Ż

Kępiński >i< Kowalonek, Bisz, Skubas feat. Kathia, Marcin Masecki Trio, Jeszcze