Trzy bary, bogate zaplecze gastronomiczne, koncerty topowych artystów, a od czerwca śniadania na świeżym powietrzu. Już w sobotę Ogrody Śródmieście otworzą swoje bramy dla mieszkańców!

To jedna z najpopularniejszych letnich miejscówek na kulturalnej i rozrywkowej mapie Szczecina. Ogrody Śródmieście (ul. Wielkopolska 19) otworzą się dla mieszkańców już w najbliższą sobotę o godz. 15:00. Wstęp bezpłatny.

– Będzie można wybierać z różnorodnej oferty dań i orzeźwiających napojów, korzystając przy tym z uroków długiego dnia na świeżym powietrzu – zapowiadają Przemysław Kazaniecki i Michał Łoziński.

Goście willi przy ul. Wielkopolskiej 19 będą mogli zjeść sushi z Suszarni, makarony od La Faroli, pizzę od MoMo Pizza, ramen z Ramenshop, wietnamskie przysmaki z Rong Truck, meksykańskie dania od Mexisole oraz burgery od nowego wystawcy.

– Co więcej, Ogrody Śródmieście będą gościć różnorodne imprezy kulturalne, a pierwsza taneczna impreza z DJ’em odbędzie się już 3 maja – zapowiadają Przemysław Kazaniecki i Michał Łoziński. – DJ Twister zapewni niezapomnianą atmosferę i niepowtarzalne doznania taneczne – zapewniają.

Również i w tym sezonie Ogrody Śródmieście będą gościć topowych artystów. Potwierdzone są już koncerty m.in. Bartosza Królika, Mariki oraz Fisza.