Koncertowo wakacje w Szczecinie zapowiadają się bardzo dobrze. Już 24 czerwca, u progu lata, klub Heya zaproponował publice mocny atak. SLUMS ATTACK.

Na specjalnie utworzonej scenie wystąpił najsłynniejszy reprezentant poznańskiego składu Ryszard PEJA Andrzejewski. Wspierał go Gandzior, a za deckami stanął najlepszy hiphopowy didżej oraz autor bitów z nowej płyty SLU - DJ Decks.

Koncert w clubie Heya jest częścią trasy artysty promującej nową płytę REEDUKACJA, która ukazała się 5 marca, a zaraz po tym okryła się platyną. PEJA przeplatał swój występ swoimi starszymi produkcjami. Był pozytywnie zaskoczony tym, że szczecińscy fani hiphopu znają doskonale zarówno wcześniejsze utwory, jak i te najnowsze.

Publika, choć nie najliczniejsza (główny parkiet nie został wypełniony) nadrabiała bardzo żywiołowymi reakcjami oraz wtórowaniem artystom w rapowaniu. Z pewnością przyczynił się do tego termin koncertu, który wypadł w długi weekend. Mimo to frekwencja ucieszyła ekipę z Poznania, bo sami także zrezygnowali z wypoczynku, by przyjechać do naszego miasta.

Największym uznaniem niezmiennie cieszyły się sztandarowe produkcje PEJI i SLUMS ATTACK, jak „Gruba impra z Rysiem 2”, „Życie kurewskie”, „Szacunek ludzi ulicy” czy najnowsza „Reedukacja”. Koncert zakończył się po północy, jednak fani nie pozwolili idolom tak szybko zejść ze sceny. PEJA bisował aż trzykrotnie.

Miłym akcentem na zakończenie był ukłon w stronę szczecińskiej sceny hiphopowej – raper zaintonował zwrotkę Soboty z drugiego Stopro Tour z 2009 roku, na którym sam jednak nie wystąpił, co natychmiast podchwycił zachwycony tłum.

PEJA po występie komentował - Podczas koncertu czuję się tu chciany lubiany, szanowany, doceniany. W Szczecinie grałem tych koncertów już naście i zawsze dużo miłości tutaj dostajemy. Oczywiście, bezapelacyjnie zawsze będę chętnie wracał tutaj na koncerty.

Po skończonym występie raper jednak nie pozostał do dyspozycji fanów, bo musiał jechać w dalszą podróż na kolejny koncert. Czas na spotkanie, autografy, zdjęcia i rozmowę był wyznaczony wcześniej, bo o godz. 17.00 w siedzibie STOPROCENT przy ul. Piastów.

Zapraszamy do przeczytania ekskluzywnego wywiadu z Ryśkiem PEJĄ tylko dla wSzczecinie.pl

 http://www.wszczecinie.pl/wywiady,peja_jestem_nadal_zlym_chlopcem,id-19311.html

Dziękujemy portalowi fl4shb4ck.pl za udostępnienie zdjęcia. Zapraszamy do pełnej fotogalerii z koncertu:

http://fl4shb4ck.pl/imprezy/1125