W Klubie Delta w dniach od 13 do 16 października muzycy będą mogli się nauczyć od swoich doświadczonych kolegów po fachu, jak robić muzykę w studio i nie tylko. Delta już nie pierwszy raz daje tak atrakcyjną ofertę dla muzykalnych szczecinian.

Program warsztatów obejmuje m.in. zajęcia z producentem, doskonalenie się w pisaniu tekstów (chyba szczególnie przydatne, sądząc po tym, co obserwuje się na polskiej scenie muzycznej), a także problematykę związaną ze współpracą z akustykiem.

Warsztaty są przeznaczone nie tylko dla zespołów, które brały udział w pierwszej edycji. Proces zgłaszania trzeba jednak przeprowadzić żwawo – liczba miejsc dla uczestników jest ograniczona. To niebywała okazja, by w tak okazjonalny sposób nauczyć się być lepszym w realizowaniu swojej pasji, a przy tym wspólnie przeżywać muzykę – warsztaty zakończy koncert finałowy z udziałem uczestników.

Wśród instruktorów pojawią się: Piotr Bukartyk (muzyk, autor tekstów, kompozytor, prowadzący także warsztaty ASP na Woodstocku), Jarek Chilkiewicz (gitarzysta znany ze współpracy między innymi z zespołem Bracia) oraz Tomasz Bonarowski (realizator, producent muzyczny, który „maczał palce” w brzmieniu Comy, Myslovitz).

To okazja dla naszych lokalnych kapel, aby zobaczyć trochę studyjnego świata, który różni się nieco od salkowych i garażowych pomieszczeń, zajmowanych zazwyczaj przez kapele, które nie wypłynęły jeszcze na szerokie i profesjonalne wody nagraniowe. Cóż więcej? Zgłaszać można się wysyłając kartę zgłoszeniową, którą znajdziecie na stronie Klubu Delta (www.klubdelta.pl) na adres pocztowy organizatora (Klub Delta, filia Miejskiego Ośrodka Kultury, ul. Racławicka 10, 70-811 Szczecin), bądź adres mailowy (biuro@klubdelta.pl).