Artysta, który po raz pierwszy zawita na szczecińskich Juwenaliach, ale i dobrze znani wykonawcy, którzy na tej scenie gościli sześć lat temu. Organizatorzy Juwenaliów zdradzają, kto jeszcze wystąpi w maju na Łasztowni.

W tym roku Juwenalia w Szczecinie odbędą się w dniach 18–20 maja i zapewnią sporo ciekawych wydarzeń i koncertów.

Znamy już nazwiska 6 wykonawców, którzy wystąpią na Łasztowni podczas studenckiego święta. W zeszłym tygodniu pisaliśmy, że na scenie zagrają Krzysztof Zalewski, Mrozu oraz Gibbs. Dziś wiemy, że pierwszego dnia wystąpią również Strachy na Lachy. Grabaż i spółka wracają na studencką imprezę po sześciu latach i mają zapewnić dużą dawkę rocka w różnych odmianach.

W piątek, 19 maja, zagra też Białas, czyli Mateusz Karaś. Białas to znacząca postać w hip-hopowym świecie, nie tylko z racji na solową karierę, ale również ze względu na kolektyw SB Maffija, który promuje młodych, niezależnych artystów.

Ostatniego dnia, poza Krzysztofem Zalewskim, usłyszymy Vito Bambino, dla którego będzie to pierwsza wizyta na szczecińskich Juwenaliach. Wokalista zespołu Bitamina utworem stworzonym z Sanah „Ale jazz!” podbił serca słuchaczy i zebrał niemalże 100 milionów wyświetleń w serwisie Youtube.

Juwenalia to również masa wydarzeń towarzyszących dla studentów i mieszkańców miasta. Zgodnie z tradycją odbędą się również przegląd kapel, Dni Studenta poszczególnych uczelni czy akcja „Idziemy na plażę”.

Więcej informacji o koncertach i wydarzeniach pojawiać się będzie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/833813564521749/

Bilety oraz karnety na juwenaliowe koncerty dostępne są na stronach ticketos.pl oraz bilety.fm.