Coroczna Gala w hali MTS to największe targi ślubne nie tylko w Szczecinie, ale i na całym Pomorzu Zachodnim. W tym roku impreza odbędzie się po raz czternasty. Wystawcy zapraszają w niedzielę (28 stycznia) już od godz. 10:00.
W jednym miejscu przyszli małżonkowie znajdą wszystko co potrzebne do zorganizowania ślubu i wesela. W niedzielę, 28 stycznia, w hali Międzynarodowych Targów Szczecińskich przy ul. Struga 6-8 swoje oferty zaprezentuje ponad 200 wystawców z regionu i Polski.

Wśród nich będą m.in.: salony sukien ślubnych i garniturów, zespoły muzyczne, ekipy filmowe, fotografowie, jubilerzy, barmani, floryści, restauracje i hotele organizujące weselne przyjęcia, firmy oferujące ślubne dekoracje. Będzie można obejrzeć najnowsze pomysły na weselne torty, ślubne zaproszenia, wiązanki dla panny młodej. Nie zabraknie też firm oferujących popularne fotobudki oraz szkół tańca.

Jak zapowiadają organizatorzy, nowością tegorocznych targów są spotkania z ekspertami w osobnej sali konferencyjnej. Zaplanowano kilka wykładów, podczas których będzie można dowiedzieć się, jak zorganizować ślub krok po kroku czy o czym pamiętać przy wyborze obrączek. W programie znalazły się również warsztaty z doświadczonymi barmanami. Oczywiście nie zabraknie też pokazów najnowszych kolekcji sukien ślubnych, występów zespołów muzycznych, pokazów barmańskich czy pokazów pierwszego tańca.

Podczas imprezy zaprezentowanych zostanie także kilka premier. Będą to m.in.: solarny katamaran, elektryczny samochód do ślubu czy trony dla młodej pary.

- Każda para, która odwiedzi naszą imprezę otrzyma specjalne kupony rabatowe o wartości 2500 zł, które będzie można wykorzystać przy zawieraniu umów z wystawcami – zachęcają organizatorzy targów.

Jak co roku Wielkiej Gali Ślubnej towarzyszy również konkurs z pulą nagród do 50 tys. zł, w tym nagrodą główną, czyli weselem w Dworku nad Regą.

Niedzielne targi rozpoczną się o godz. 10:00 i potrwają do godz. 18:00. Wstęp kosztuję 18 zł. Dzieci do lat 12 oraz parking są bezpłatne.

Z kolei już na początku kwietnia w Szczecinie odbędzie się pierwsza edycja alternatywnych targów ślubnych Sedina Wedding Fair. Więcej o tym wydarzeniu pisaliśmy tutaj