Za nami 19. edycja Wielkiej Gali Ślubnej. Przyszłe pary młode podczas niedzielnego wydarzenia mogły zapoznać się z ofertą najlepszych usługodawców z branży okołoślubnej. Nie zabrakło szerokiego wyboru przepięknych sukni ślubnych, eleganckich garniturów, czarującej biżuterii czy oszałamiających ślubnych dekoracji.

W minioną niedzielę Netto Arena przyciągnęła wiele par młodych, ponieważ w jednym miejscu i czasie zgromadziła ponad 100 najlepszych firm z branży okołoślubnej. Planujący najważniejszy dzień w swoim życiu mogli tu poszukać inspiracji czy zasięgnąć fachowych porad.

Wśród stanowisk można było znaleźć te z obrączkami, ofertą fotografów czy usług makijażystek. Przyszli małżonkowi mogli również wziąć udział w licznych konkursach i wygrać atrakcyjne nagrody, w tym organizację przyjęcia weselnego w luksusowym lokalu Belveder Make w Wish. Każda para wyszła również ze specjalnie przygotowanym na tę okazję wydaniem magazynu „Ślubne Inspiracje”, które naszpikowane było nie tylko pomocnymi artykułami, ale również kuponami rabatowymi w ramach Weddingowej Akcji Rabatowej 2023.