Fryzjerów, makijażystów, kosmetyczki i kosmetologów z całej Polski już za nieco ponad miesiąc będziemy gościć w Szczecinie. Wszystko za sprawą pierwszej edycji targów Beauty Trends 2018. Jak zapowiadają organizatorzy, to świetna okazja, by poznać najnowsze trendy ze świata beauty, które zawładną sezonem wiosna/lato 2018 roku.
Blisko 100 wystawców, niespodzianki i rabaty
W stolicę piękna i stylu Szczecin zamieni się w dniach 9 – 11 marca. Pierwsze w naszym mieście targi kosmetyczno-fryzjerskie odbędą się w hali MTS przy ul. Struga 6-8 i są kierowane zarówno do klientów branżowych, jak i indywidualnych.

- Impreza zgromadzi blisko 100 wystawców z całej Polski, którzy mając do dyspozycji 4,5 tys. m2 powierzchni, będą mogli wprowadzić uczestników w magiczny świat kosmetyków, stylizacji i wszystkiego, co związane ze sferą urody. Nie zabraknie produktów z serii limitowanych, które będą dostępne tylko i wyłącznie na targach, a także wielu promocji, rabatów i zniżek – zapowiada Artur Krzemiński – PR manager wydarzenia.

Zaplanowano także specjalną strefę dla mężczyzn, w której panowie będą mogli poznać i zagłębić się w świat męskich kosmetyków oraz skorzystać z wysokiej klasy usług fryzjerskich i barberingu.

Szkolenia i mistrzostwa

Organizatorom zależy, by impreza stała na bardzo wysokim poziomie merytorycznym. W związku z tym szykują szereg szkoleń i warsztatów prowadzonych przez uznanych specjalistów.

- Fryzjerzy, makijażyści, kosmetyczki oraz kosmetolodzy z całej Polski będą mogli jeszcze bardziej poszerzyć swoją wiedzę, a także podnieść dotychczasowe kwalifikacje i umiejętności. To idealna okazja, żeby porozmawiać z przedstawicielami konkretnych marek i zasięgnąć szeregu fachowych porad – dodaje Krzemiński.

Targi Beauty Trends 2018 to także okazja do zaprezentowania swoich umiejętności i tym samym zdobycia prestiżowego tytułu mistrzowskiego oraz nagród rzeczowych i finansowych. Podczas pierwszej edycji szczecińskiej imprezy odbędą się m.in. Beauty Trends Lash Cup - Mistrzostwa Stylizacji i Liftingu Rzęs, Mistrzostwa Makijażu Kreatywnego, Stylizacji Paznokci i przede wszystkim to, co powoduje duże zainteresowanie – XXIV Wojewódzki Konkurs Fryzjerski „Srebrny Lok”, skupiający najzdolniejszą młodzież, nauczycieli oraz pracodawców z całego województwa.

Inspiration Night

Kolejną atrakcją targów Beauty Trends 2018 będzie specjalny wieczór Inspiration Night.

- 9 marca na kilka godzin teren targów całkowicie zmieni swoją atmosferę. Będzie to noc pełna inspirujących wykładów, spotkań ze znanymi autorytetami ze świata mody, biznesu oraz telewizji. Już teraz swoją obecność potwierdziło wiele znanych osób ze świata showbiznesu i nie tylko. Wieczorowy klimat dopełni znakomita muzyka, pokazy mody oraz inne specjalnie przygotowane atrakcje – zachęca Krzemiński.

Organizatorzy szacują, że targi przyciągną około 10 tys. osób.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.beauty-trends.pl.

Portal wSzczecinie.pl objął patronat medialny nad wydarzeniem.