koncerty inne

„Odyssea” Henriego Seroki. Multimedialne widowisko

fot. materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Piątek, 12.08.2022
O której godzinie?
20:00
Za ile?
39-69 zł
Opis wydarzenia
Wielkie multimedialne widowisko - „Odyssea” Henriego Seroki eksploduje potęgą muzyki i siłą świateł. Zapierający dech w piersiach show: bajeczne wizualizacje i magiczna muzyka, wszystko to w nowym Teatrze Letnim. „ODYSSEA” to nie tylko uczta dla ucha, ale również dla oka.

 

Nowoczesna scena wyposażona w najnowsze zdobycze techniki estradowej w połączeniu z niepowtarzalną scenografią oraz grą świateł i dźwięku stworzy niezapomniany spektakl. Uczestnicy widowiska przez 50 minut znajdą się w innym wymiarze – świecie pokazów świateł, muzyki i śpiewu.

ODYSSEA zostanie wykonana Baltic Neopolis Orchestra, której towarzyszyć będzie 60 osobowy Chór Akademii Morskiej w Szczecinie pod dyrekcją Sylwii Fabiańczyk-Makuch, a całość uświetni swoim występem Dominique Corbiau – kontratenor z Belgii specjalizujący się w muzyce barokowej.

Widowisko uświetnią niezapomniane występy solistów:

Emanuel Salvador – skrzypce

Krzysztof Baranowski – akordeon

Michał Starkiewicz – gitara elektryczna

Za niesamowitą kreację multimedialną odpowiada Bartosz Wójcicki Pushka Studio.

 

Bilety dostępne na: https://bilety.fm/pl/muzyka/7180-koncert-specjalny-odyssea-henriego-seroki-teatr-letni-szczecin.html

Komentarze

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało zablokowane.

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję