Hotel Linea Mare w Pobierowie (ul. Borka 6) otwarto w połowie maja. Do dyspozycji gości jest strefa SPA & Wellness z basenami i saunami oraz Salon Dr Irena Eris Beauty Partner. Wszystko w otoczeniu lasu, zaledwie 300 metrów od morza.

Do tej pory 5-gwiazdkowe hotele na zachodniopomorskim wybrzeżu działały tylko w większych kurortach – Świnoujściu i Kołobrzegu. Teraz z oferty noclegu o wysokim standardzie można skorzystać również w innej części nadmorskiego pasa – w Pobierowie.

– Propozycja, którą wprowadziliśmy, okazała się być niezwykle pożądana. Widoczne jest wyraźne zapotrzebowanie na to, co oferujemy. Zainteresowanie naszymi Gośćmi przerosło nasze oczekiwania i w najbardziej obleganych terminach miejsca szybko zaczęły się wyczerpywać – podkreśla Tomasz Kupczyk, Specjalista ds. marketingu i sprzedaży z Linea Mare.

Nie trzeba wcale wychodzić z hotelu, żeby odpocząć i dobrze się bawić

W hotelu znajduje się 115 pokoi w skategoryzowanej pięciogwiazdkowej części oraz 118 komfortowych, rodzinnych apartamentów. Przy wykańczaniu wnętrz zadbano o takie szczegóły jak przytulne, morskie kolory i niezbędne wyposażenie. Są też oczywiście pokoje przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością.

Do plaży jest zaledwie 300 metrów, ale nie trzeba wcale wychodzić z hotelu, żeby odpocząć i dobrze się bawić. Wszyscy goście mogą bowiem bez limitu korzystać ze strefy SPA & Wellness. Jest tam basen rekreacyjny, brodzik dla dzieci, wanny jacuzzi i siłownia. W rozbudowanej strefie saun znajdziemy: saunę rodzinną, saunę suchą-rytualną, saunę parową oraz saunę infrared. Dodatkowo, latem będzie działał basen zewnętrzny z wydzielonym brodzikiem dla dzieci i częścią wypoczynkową.

– Nikt nie będzie się u nas nudził, nawet jeśli będzie padać. Ale początek sezonu mamy bardzo pogodny, jest u nas przyjemniej niż w Hiszpanii czy Turcji, więc na pogodę nie możemy na razie narzekać – uśmiechają się Tomasz Kupczyk, Specjalista ds. marketingu i sprzedaży Linea Mare.

Zabiegi kosmetyczne, koncerty, animacje dla dzieci i dużo więcej

Częścią hotelu jest Salon Dr Irena Eris Beauty Partner. To świetnie znana w całej Polsce marka usług kosmetycznych. Na gości czeka 9 gabinetów, w których można wykonać zabiegi na twarz, ciało oraz pedicure i manicure.

Dopełnieniem oferty Linea Mare jest włosko-polska restauracja a’ la carte „Albero” z klimatycznym patio, lobby bar z tarasem, strefa chilloutu oraz zewnętrzny plac zabaw i duży ogród z miejscem na ognisko.

- Nasza oferta będzie stale pełna atrakcji. Już teraz planujemy organizację koncertów, animacji dla dzieci oraz dorosłych np. zajęcia fitness lub z jogi - wyliczają przedstawiciele hotelu Linea Mare.

To pierwszy nadmorski hotel tej renomowanej polskiej grupy

Linea Mare należy do grupy Górskie Resorty. Już sam ten fakt jest dla wielu osób gwarancją renomy i standardu, który mieli okazję poznać podczas pobytu w Karpaczu, Szklarskiej Porębie, Wiśle czy Świeradowie-Zdroju.

Ze szczegółową ofertą hotelu Linea Mare można zapoznać się na stronie: https://www.lineamare.pl/.