Tego w naszym mieście jeszcze nie było. 50 różnych piw do spróbowania, w tym 8 premier, food trucki i całonocna zabawa przy dobrej muzyce. Wszystko w ramach Beer Geek Night, pierwszej tego typu imprezy nie tylko w Szczecinie, ale całym województwie zachodniopomorskim.
- Szczecin Beer Fest (który odbył się na początku czerwca na Łasztowni – red.) cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Szczecina i okolic. Naszą imprezę odwiedziło ponad 5000 osób. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom fanów wysokiej klasy piw rzemieślniczych postanowiliśmy na jesień zorganizować imprezę w trochę innej formule – mówią organizatorzy.

Stąd pomysł na Beer Geek Night, czyli połączenie festiwalu piwa z imprezą klubową. Wydarzenie odbędzie się już w połowie października w klubie Peron 5 (ul. Czarnieckiego 8i). Na odwiedzających będzie czekać około 50 różnych piw z 8 rzemieślniczych browarów: Nepomucen, Świebodzin, Łąkomin, Hopkins, Olimp, Piwoteka i AleBrowar. Każdy z browarów przywiezie też ze sobą jeden trunek premierowy, spośród których uczestnicy imprezy wybiorą najlepsze piwo wieczoru.

Poza piwnymi degustacjami podczas październikowej odsłony Beer Geek Night zaplanowano też całonocną zabawę przy największych rockowych, popowych i klubowych przebojach ostatnich lat. Organizatorzy szykują też zaskakujące konkursy dla publiczności.

Nocny festiwal piwa odbędzie się w sobotę, 14 października, w godz. 18:00-06:00. Wstęp kosztuje 25 zł. W cenie biletu każdy uczestnik otrzyma okolicznościowe szkło degustacyjne. Wejściówki można nabyć za pośrednictwem serwisu bilety.fm.

Więcej informacji dostępnych na stronie www.szczecinbeerfest.pl.