Natalia Przybysz

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Poniedziałek, 02.11.2015
O której godzinie?
19:00
Za ile?
69 - 79 zł
Opis wydarzenia
2 listopada w Filharmonii im. M. Karłowicza odbędzie się koncert Natalii Przybysz, promującej płytę "Prąd".

Dla Natalii Natu Przybysz punktem wyjścia do pracy nad nową płytą była piosenka „Niebieski” z ostatniego wydawnictwa pt. „Kozmic Blues Tribute to Janis Joplin”. Artystka kontynuuje więc przygodę z bluesem i klimatem rocka z lat 60.

– Spotkanie z piosenkami Janis dało mi szansę doświadczenia żywiołu ognia, którego nie chcę już nigdy utracić. Zrozumiałam, że chcę śpiewać o trudnych stronach życia, że prawda ma moc. Piosenki, które teraz piszę są bardzo osobiste, czasem nawet dramatyczne, pisane pod wpływem silnych przeżyć i refleksji – mówi Natalia Przybysz, która jest też autorką wszystkich tekstów do nowej płyty. Nad produkcją muzyczną pracowała z Jurkiem Zagórskim, gitarzystą z zespołu.

W 2015 r. artystka otrzymała Fryderyka w dwóch kategoriach – Album Roku za płytę „Prąd” (status Złotej Płyty) i utwór roku – „Miód” oraz została nominowana do nagrody TVP Kultura – „Gwarancje Kultury”.

Natalia Przybysz – wokal
Jurek Zagórski – gitara
Mateusz Waśkiewicz – gitara
Filip Jurczyszyn – bas
Hubert Zemler – perkusja

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję