Kilkaset ofert zatrudnienia i firmy, dla których chce się pracować. Już w marcu w Szczecinie odbędą się wyjątkowe targi pracy – Targi Dobrych Pracodawców.

Tegoroczna edycja Targów Dobrych Pracodawców odbędzie się już 30 marca w Hotelu Novotel przy ul. 3 Maja 31. Jak podkreślają organizatorzy, na miejscu będzie można spotkać przede wszystkim dobrych, sprawdzonych i społecznie odpowiedzialnych pracodawców. Firmy będą poszukiwać zarówno wykwalifikowanych fachowców, jak i praktykantów oraz stażystów.

– Czas na wiosenne porządki w życiu zawodowym – to motto, które towarzyszy tegorocznej edycji. Już szósty raz pomagamy pracodawcom w znalezieniu nowych pracowników, a pracownikom – nowych miejsc pracy. Spodziewamy się dużej frekwencji i wielu ciekawych gości. Naszą misją jest pomoc w specyficznych czasach, kiedy nasz rynek pracy zmaga się z dynamicznymi zmianami takimi jak: możliwość pracy zdalnej czy współpraca z obcokrajowcami – komentuje Anna Kornacka, prezeska Związku Pracodawców Pomorza Zachodniego, który jest głównym organizatorem wydarzenia.

Niezbędne informacje, w tym listę wystawców, można znaleźć na stronie targipracodawcow.pl.