„Adaś obiecał sobie kiedyś, że straci dziewictwo tylko z kobietą, w której się najpierw zakocha (...)” Jaka jest rzeczywistość punkrockowego świata, w którym romantyczny Adaś będzie próbował się odnaleźć?

Film o punkrocku, miłości i ideałach „Kojot” autorstwa Jędrzeja Bączyka, czyli Pana Jędrasa będzie można obejrzeć 18 października w Domku Grabarza. Całe wydarzenie organizowane jest przez portal Tego Słucham oraz Stowarzyszenie Klub Storrady. Chodzi o zaprezentowanie muzyki niezwykłej, niebanalnej połączonej z filmem.

Obraz „Kojot” zdobył wiele ogólnopolskich nagród, w tym Nagrodę Główną „Srebrny Lajkonik” dla najlepszego krótkometrażowego filmu fabularnego podczas Krakowskiego Festiwalu Filmowego.

Po projekcji odbędzie się koncert, na którym zaprezentowane zostaną utworu pochodzące z płyty „Piosenki Na Kaca”. W wersji koncertowej piosenki te rozbrzmiewają przy dźwiękach guitalele (połączenie gitary i ukulele), kontrabasu, klawiszy i przeszkadzajek.

Jak czytamy w zapowiedzi:

Zostały nagrane dla przyjaciół, do śpiewania gdzie się da, uśmiechania ile wlezie i tańczenia. Pan Jędras ma nadzieję, że dadzą i Wam chociaż trochę poczucia, że nie jesteście sami w swoich smutkach i radościach, i to nie tylko na kacu.

„Piosenki Na Kacu” można odsłuchać i pobrać za darmo ze strony www.panjedras.art.pl.

 

Wieczór z Panem Jędrasem– film i Piosenki Na Kacu


Piątek 18 października 2013 r., godz. 20.00


Domek Grabarza, ul. Storrady 2, Szczecin


Wstęp: 10 zł.