Znajdziemy tu wszystko, co najlepsze: ekologiczne produkty, zdrowe słodkości, lokalne przysmaki, potrawy przyrządzane przez szczecińskich gastronomików, przetwory z owoców i warzyw bez zbędnych dodatków. Szczeciński Bazar Smakoszy za każdym razem odwiedzają tłumy mieszkańców. Najbliższa okazja już w tę niedzielę. A od stycznia impreza będzie organizowana co tydzień!
Najbliższa edycja Szczecińskiego Bazaru Smakoszy tradycyjnie odbędzie się w OFF Marinie na Pomorzanach. 26 listopada postindustrialne wnętrza przy Chmielewskiego 18 ponowie zamienią się w gwarne i kuszące przeróżnymi smakołykami targowisko. Prosto od rolników będzie można zakupić tutaj ekologiczne owoce i warzywa, nabiał, mięso i wędliny, przetwory, jaja. Na odwiedzających będą czakały także przygotowywane z naturalnych składników desery i ciasta, egzotyczne grzyby, świeżo wyciskane soki. Będzie można przekąsić coś na ciepło, a nawet spróbować piwnego grzańca.

Jak podkreśla organizator, Szczeciński Bazar Smakoszy to największy targ śniadaniowy w regionie. W ostatniej edycji wzięło udział aż 40 wystawców. Co ciekawe, to również najdłużej trwający targ śniadaniowy w Szczecinie. Impreza rozpoczyna się o godz. 10:00, a kończy się o 16:00.

- Naprawdę miło wyjść z domu, zjeść coś pysznego w doborowym gronie i jeszcze spotkać znajomych. Zapraszam 26 listopada na Pomorzany do OFF Mariny! Pragnę dodać, że od nowego roku będziemy spotykać się w każdą niedzielę - zachęca Michał Chaszkowski-Jakubów, pomysłodawca SBS.

Poza dobrym jedzeniem w najbliższą niedzielę w OFF Marinie zaplanowano również giełdę winyli. Jak zawsze działać będzie bezpłatny punkt wymiany książek, w którym znajdzie się także miejsce do czytania. Organizatorzy zachęcają też do wsparcia Jadłodzielni. Jak zapewniają, przekazana żywność, już na drugi dzień trafi do potrzebujących osób.

Wstęp i parking są bezpłatne.

Już teraz warto zarezerwować sobie czas w drugi weekend grudnia. Wtedy bowiem w OFF Marinie na Pomorzanach odbędzie się dwudniowy jarmark świąteczny.