koncerty

Metallica Symfonicznie

materiały prasowe organizatorów

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Wtorek, 29.01.2019
O której godzinie?
20:00
Za ile?
89 - 149 zł; bilety dostępne m.in. na bilety.fm
Opis wydarzenia
29 stycznia 2019 będzie można zobaczyć w Szczecinie wyjątkowy projekt. W Sali Symfonicznej Filharmonii w Szczecinie pod szyldem "Muzyka zespołu Metallica symfonicznie" wystąpi SCREAM INC. jeden z najlepszych coverbandów Metallica na świecie. Towarzyszyć im będzie orkiestra symfoniczna.

Na koncercie usłyszymy największe przeboje Metallica w symfonicznych aranżacjach wykonanych tak jak na słynnej płycie "Metallica S&M". To blisko dwie godziny klasyki rocka/metalu w niezwykłym wydaniu!

Scream Inc. istnieją od 2008 r i osiągnęli wielki sukces, stając się najbardziej znaczącym tribute-bandem z Europy Wschodniej. Świadczą o tym choćby wyprzedane koncerty wszędzie, gdzie grają. Ich kanał na portalu Youtube jest wysoce oceniany i oglądany w Stanach Zjednoczonych i Europie głównie ze względu na wysoką jakość produkcji. Są też pierwszym i jedynym tribute-bandem, który ma w dorobku symfoniczny koncert S&M.

Jeden z najbardziej udanych występów zespołu odbył się 17 kwietnia 2016 w „Moskwa Kremlin Palace", gdzie na widowni zasiadło ponad 6 000 osób! Ten show stał się największym w historii koncertem-hołdem dla Metalliki. Nie przegapcie okazji, aby zobaczyć na żywo najlepszy tribute band Metalliki!

Koncert "Muzyka zespołu Metallica symfonicznie" odbędzie się w Filharmonii 29 stycznia 2019 r. o godz. 17:00 oraz 20:00.


Komentarze
~;/
28.01.2019 12:15

Profanacja - tyle w temacie.

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję