Pierwsza w Szczecinie Kawiarnia z Bawialnią. Lokal przyjazny dzieciom w którym dorosły wypije pyszną kawę. Dodatkowo oferujemy domowe ciasto, desery, desery lodowe, gofry i wiele wiele więcej. Lokal stworzony przez rodziców dla rodziców. Składa się z części kawiarnianej , sali maluszka oraz dużej bawialni z tzw. małpim gajem dla dzieci w wieku 3-12 latka. W części bawialnianej udało się wkomponować najdłuższą w Szczecinie tubę zjazdową, stanowiącą niesamowitą atrakcję dla młodych gości lokalu. Przed lokalem dla dyspozycji gości znajduje się duży zagospodarowany ogród.
Opis miejsca

Pierwsza w Szczecinie Kawiarnia z Bawialnią. Lokal przyjazny dzieciom, w którym dorosły wypije pyszną kawę. Dodatkowo oferujemy domowe ciasto, desery, desery lodowe, gofry i wiele, wiele więcej. Lokal stworzony przez rodziców dla rodziców. Składa się z części kawiarnianej, sali maluszka oraz dużej bawialni z tzw. małpim gajem dla dzieci w wieku 3-12 lat. W części bawialnianej udało się wkomponować najdłuższą w Szczecinie tubę zjazdową stanowiącą niesamowitą atrakcję dla młodych gości lokalu. Przed lokalem dla dyspozycji gości znajduje się duży zagospodarowany ogród.

Stworzyliśmy lokal, w którym każdy rodzic będzie tak samo ważny jak dziecko i znajdzie przestrzeń do porozmawiania z bliskimi. Stworzyliśmy miejsce idealne do spotkań biznesowych, podczas których mogą nam towarzyszyć dzieci. Znakiem szczególnym lokalu są ogromne przeszklenia rozdzielające poszczególne strefy oraz podgląd TV na dzieci bawiące się w miejscach, w które nie docierają spojrzenia rodziców.

Godziny otwarcia
Poniedziałek: 15:00 - 19:00
Wtorek: 10:00 - 19:00
Środa: 10:00 - 19:00
Czwartek: 10:00 - 19:00
Piątek: 10:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 19:00
Niedziela: 10:00 - 19:00