koncerty

Koncert w Akademii Sztuki

foto: Ralf Sagara / materiały prasowe

Gdzie?
Ogród Zimowy Akademii Sztuki w Szczecinie, pl. Orła Białego 2
Kiedy?
Piątek, 19.01.2018
O której godzinie?
17:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Koncert klas śpiewu solowego prof. Sylwii Burnickiej-Kalischewskiej i Friederike Meinel Akademii Sztuki w Szczecinie odbędzie się w najbliższy piątek w Ogrodzie Zimowym Pałacu pod Globusem.
19 stycznia o godzinie 17:00 w Ogrodzie Zimowym Pałacu pod Globusem przy pl. Orła Białego 2 w Szczecinie odbędzie się koncert klas śpiewu solowego prof. Sylwii Burnickiej-Kalischewskiej i Friederike Meinel.

W koncercie zaprezentują się mezzosoprany: Aleksandra Wojtachnia i Oliwia Gębal oraz soprany: Julita Wudarczyk, Eliza Nowakowska, Sandra Wiórkiewicz, Simona Monte i Karolina Misiorek.

W programie koncertu usłyszymy arie starowłoskie, arie klasyczne, głównie mozartowskie, arie polskie, belcantowe i werystyczne, a ponadto pieśni polskie i pieśni romantyczne, a zatem cały wachlarz repertuarowy, w którym należy przekonać nie tylko umiejętnościami technicznymi, ale i swobodą wykonawczą.

Akompaniują mgr Irina Paliwoda, mgr Elena Swiridenko i Michał Landowski.

Wstęp wolny – zapraszamy!
Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję