koncerty

Koncert Tau w Szczecinie

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Piątek, 16.02.2018
O której godzinie?
20:00
Za ile?
25 - 35 zł
Opis wydarzenia
Już 16 lutego w Elefunk The Club przy pl. Żołnierza Polskiego 2 wystąpi Tau.
Nowy album, nowe utwory, aranżacje, koncertowy klimat, oprawa muzyczna i wizualna. Wszystko nowe! Kolejną nowością będzie cykl darmowych, przedkoncertowych spotkań z Tau, w trakcie których artysta postara się odpowiedzieć na wszystkie zadane przez Was pytania. Będzie również okazja, by pstryknąć pamiątkowe zdjęcie, zdobyć autograf, kupić album, bilet na koncert czy zaopatrzyć się w odzież Godline. A wieczorem głośny, energetyczny, pełen mocy i emocji koncert, na którym gościnnie pojawi się Anatom, a za gramofonami Dj Wujaz. Wybierz jedno z ponad 40 miast, które odwiedzimy, zabierz znajomych i wpadajcie na ON TOUR.

TAU w Szczecinie
DATA: 16 lutego 2018
START: 20:00
ADRES: Elefunk, plac Żołnierza Polskiego 2
CENA: I pula: 25 zł - tylko online | II pula: 30 zł | 35 zł w dniu koncertu


BILETY DO NABYCIA:
✔ online: http://bit.ly/2u3zDAA
✔ sprzedaż stacjonarna:
- Andegrand.pl
- Prosto Shop Szczecin

 

KONKURS NA SUPPORT! Jeśli chcesz zagrać support przed TAU, wyślij swoje zgłoszenie na adres: tour@bozonrecords.pl, w tytule maila wpisując „SUPPORT / SZCZECIN”.

W mailu umieść:
1. Swoją ksywę / nazwę
2. Linki do min. 3 utworów
3. Nr kontaktowy

Supporty wybierane będą na zasadzie konkursu. Wybrane linki będą umieszczane na stronie wydarzania, a zwycięzcy wyłaniani poprzez głosowanie na FB. Szczegóły na Facebooku

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję