klubowe

Kiedyś w Hormonie było lepiej... #5 gość: FURIA!

fot. materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Sobota, 25.09.2021
O której godzinie?
21:00
Za ile?
wstęp płatny
Opis wydarzenia
Impreza powraca po dwóch latach! Hormon zaprasza na kolejną odsłonę imprezy, której pierwsza edycja odbyła się w listopadzie 2018i pierwotnie miała być jednorazowym wydarzeniem.

 

Hormon wtedy skończył 20 lat. Szmat czasu. Jedyna alternatywa w mieście nie jest alternatywą wyłącznie z nazwy. Jednak w Hormonie słowo to zawsze oznaczało przede wszystkim różnorodność muzyczną. I dlatego pewnie to, jakim Hormon był kiedyś, każdy z nas pamięta nieco inaczej. Dla jednych Hormon to mocne, rockowe dźwięki, dla innych świetna weekendowa zabawa, dla jeszcze innych ostoja polskiej muzyki, klasycznych brzmień, indie rocka, dobrego popu, a nawet niezależnej muzyki tanecznej. Ważne jednak, że każdy z nas pamięta jak świetnie w Hormonie się bawił.

„I to przede wszystkim jest celem naszej imprezy. Przypomnieć Wam o tym. Wiadomo, nie uda nam się zagrać wszystkich piosenek, które byście chcieli i które Wam obiecaliśmy. Po prostu się nie da. Inaczej ta impreza musiałaby trwać cały weekend. Ale jedno możemy zagwarantować. To będzie znów dobra impreza”, piszą organizatorzy.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję