,,Zespół Reprezentacyjny'' to nazwa,która miłośnikom poezji śpiewanej z pewnością nie jest anonimowa.Artyści działają razem od 1983 roku.Poza własnymi piosenkami, wykonują przetłumaczone utwory takich artystów jak Lluis Lach czy George Brassens.Wielkorotnie występowali na najważniejszych festiwalach związanych z kulturą studencką ,takich jak FAMA czy Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie.W sobotni wieczór na dziedzińcu Zamku Książąt Pomorskich, można było wysłuchać czwórki artystów na żywo.

Zespół zaprezentował utwory z wcześniejszych swoich płyt,a także te ,które znajdą się na kolejnym ich krążku.


Nie zabrakło więc takich utworów jak: Król,Dzielna Margot czy Piosenka dla starego wieśniaka,dobrze znane szczecińskiej publiczności.

Dużą zaletą sobotniego koncertu,była umiejętność stworzenia niezwykłego nastroju,poprzez łączenie melodyjnych,nieco melancholijnych brzmień z niezwykle skocznymi i energicznymi.


W bardzo dobrym wrażeniu jakie zrobił zespół podczas występu nie przeszkodził nawet fakt,chwilowego zagłuszenia muzyki przez kanonadę ogni sztucznych,które również tego wieczoru można było oglądać na Wałach Chrobrego.


Zespół Reprezentacyjny dał doskonały przykład na to,że mimo upływu lat można cały czas wykonywać muzykę z pasją, bawiąc się  przy tym tak samo dobrze jak w momencie gdy zaczynali swoją przygodę.