Zakupy będzie można połączyć z zabawą w wielkim aquaparku. Outlet Park Szczecin ogłosił plany budowy parku wodnego. Wkrótce powinny ruszyć pierwsze prace.

Aktualizacja: ten tekst to oczywiście żart na Prima Aprilis.

Fabryka Wody nie będzie jedynym aquaparkiem w Szczecinie. Jeszcze większy obiekt powstanie na prawobrzeżu, przy ul. Struga 42. Już wiadomo, że jego częścią będzie najdłuższa wodna zjeżdżalnia w Polsce i największy basen falowy w regionie.

– Jesteśmy podekscytowani tym nowym projektem, który zapewni naszym klientom jeszcze więcej rozrywki i przyjemności – mówi Aleksandra Makowska z Outlet Park Szczecin. – Nasz Aquapark ma na celu stworzenie miejsca, gdzie rodziny i przyjaciele mogą spędzać czas razem, ciesząc się niezapomnianymi chwilami pełnymi radości i zabawy.

Baseny i wodne atrakcje zajmą cały parking, a miejsca postojowe powstaną w podziemnym garażu. Najdłuższa ze zjeżdżalni będzie wić się po całym obiekcie, przebiegając również tuż obok sklepów.

– Jesteśmy przekonani, że nasz Aquapark stanie się atrakcją nie tylko dla mieszkańców Szczecina, ale także dla turystów z całego regionu – dodaje Aleksandra Makowska. – To będzie miejsce, gdzie wszyscy będą mogli w pełni się bawić i odpocząć, zapominając o codziennych troskach i stresie.

Kolejne wodne atrakcje będą sukcesywnie ogłaszane w mediach społecznościowych Outlet Park Szczecin. Wkrótce poznamy też datę otwarcia aquaparku.