Kupno auta klasy premium to ogromny wydatek. Nie każdy może sobie pozwolić na zakup tego pojazdu, zwłasza, że wysokie są również koszty jego utrzymania. Jednym z najbardziej znanych producentów aut premium jest Mercedes. Dziś każdy może prowadzić jego auta premium. To wszystko dzięki nowym możliwościom finansowania jakimi są leasing i wynajem długoterminowy. Sprawdź co jest najlepsze dla Ciebie i jaki model Mercedesa warto wybrać.


Mercedes - wyjątkowe auta

Mercedes ma długą historię tworzenia jednych z najlepszych i kultowych pojazdów premium. Niezależnie od tego, czy są to małe i szybkie kabriolety, czy wytrzymałe kombi terenowe, modele Mercedesa mają bogatą historię i przez lata były udoskonalane. Jednak nie tylko osiągi sprawiają, że Mercedes jest legendą. To produkowanie aut premium i poczucie luksusy, które dziś może być dostępne dla każdego. 

Car Lease Polska oferuje obecnie  jedne z najlepszych opcji finansowania nowoczesnych modeli Mercedesa na rynku. Leasing i wynajem długoterminowy Mercedes to możliwości, które warto rozważyć.

Mercedes premium - leasing czy wynajem?

 

Wynajem Mercedesa  jest lepszą opcją niż Mercedes leasing, jeśli masz niższą zdolność kredytową lub potrzebujesz samochodu na rok lub krócej. Nie można wziąć auta w leasing na miesiąc, ale nie ma problemu wynająć samochód na ten okres. Powinieneś także rozważyć wynajem, jeśli nie jesteś pewien, jaki typ samochodu chcesz. Na przykład Car Lease Polska umożliwia osobom wynajmującym na dłuższy okres bezproblemową zmianę pojazdu, dzięki czemu jest to świetny sposób na dłuższe jazdy próbne, zanim zdecydujesz się na konkretny samochód. Kiedy kupić auto? Jeśli chcesz, aby samochód stał się na stałe Twój, ponieważ będziesz go potrzebować przez kilka lat, zakup jest prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem.

Mercedes-Benz GLS - mocne zawieszenie i piękna linia

Wynajem długoterminowy auta to jedna z najlepszych możliwości użytkowania Mercedesa GLS. Auto jest standardowym przedstawicielem trzyrzędowych luksusowych SUV-ów. Elegancki i mocny, pełnowymiarowy nadwozie Benza jest odświeżające w porównaniu z jego kanciastymi rywalami. Wszystkie materiały i technologie stosowane w kabinie to najlepsze rozwiązania, jakie Mercedes-Benz ma do zaoferowania. A jeżdżąc po mieście, GLS wydaje się znacznie mniejszy niż jest w rzeczywistości dzięki wąskiemu promieniowi skrętu i regulowanym przez kierowcę zawieszeniu pneumatycznemu. Mercedes-Benz GLS to 7-osobowy pojazd, który występuje w 4 wersjach wyposażenia. Najpopularniejszym modelem jest SUV GLS 450 4MATIC i są wyposażone w silnik 3,0 l I6 Turbo oraz napęd na wszystkie koła.

Mercedes-Benz Klasy C - niesamowite wrażenia z jazdy

Mercedes-Benz Klasy C został całkowicie przeprojektowany, czego rezultatem są prawdziwie europejskie wrażenia z jazdy z wieloma funkcjami nawiązującymi do budzącego grozę Mercedesa Klasy S. Klasa C jest teraz solidną częścią oferty Mercedesa. Mercedes-Benz Klasy C to 5-osobowy pojazd, który występuje w 3 wersjach wyposażenia. Najpopularniejszym modelem jest C 300 Sedan 4MATIC, które są wyposażone w silnik 2,0 l I4 Turbo oraz napęd na wszystkie koła.