Chcesz mieć na świątecznym stole zaskakujące dania, doskonałe pierogi, pyszne krokiety, a jednocześnie nie dysponujesz wolnym czasem, by wszystko przygotować samodzielnie? Z pomocą przychodzi „Wesoła Pani”, w której sklepach dania wytwarzane są na bieżąco na oczach klientów. Potrawy można kupić, zabrać do domu i cieszyć się ich smakiem w dowolnym momencie. W Szczecinie sklepy „Wesołej Pani” działają już w trzech lokalizacjach – przy al. Bohaterów Warszawy (Nowy Turzyn), ul. Krzywoustego 14 oraz w parku handlowym Rondo Hakena Park.

„Wesoła Pani” wprowadza nowości do menu. Będą pyzy, pierogi z wątróbką i kaszą gryczaną, a nawet lasagne

Szczecinianie już bardzo dobrze poznali sklepy marki „Wesoła Pani”. Można w nich kupić przygotowywane na miejscu, najwyższej jakości produkty garmażeryjne. Dodajmy, że ich produkcja odbywa się na oczach klientów. Potrawy są mrożone szokowo, co pozwala zachować ich wszystkie walory smakowe, zdrowotne i estetyczne.

„Wesoła Pani” na wiosnę wprowadza nowości. Jedną z nich są regularne degustacje, które prowadzone są na miejscu w lokalach przy al. Bohaterów Warszawy (Nowy Turzyn), ul. Krzywoustego 14 oraz w parku handlowym Rondo Hakena Park.

– Chcemy zapoznawać mieszkańców miasta z naszymi produktami. To autorskie receptury. Dzięki nim nasze dania smakują zupełnie inaczej niż te, które klienci znają z innych sklepów czy nawet z własnej produkcji – mówi pan Andrzej, współwłaściciel sklepów. – Staramy się również wprowadzać nowe produkty do naszego menu. Mamy lasagne, nowością są też paluszki serowe. Wzbogacamy ofertę pierogową, wśród nowości będą pierogi z wątróbką i kaszą gryczaną, pyzy ziemniaczane i pyzy z mięsem. Nasze wspaniałe gospodynie przygotowują także zupy – grzybową oraz krem szpinakowy – wymienia.

W „Wesołej Pani” można także kupić dania na wynos, które nie były wcześniej głęboko mrożone. – W ofercie na wynos mamy zupy, pierogi i chinkali. Niebawem dostępne będą także naleśniki. To idealny pomysł, gdy ktoś chce zjeść nasz produkt na przykład w pracy – zaznacza pani Katarzyna, współwłaścicielka.

Jak dodają właściciele sklepów, cały czas chcą przyciągać nowych klientów. Dzięki zaplanowanym degustacjom mieszkańcy mają lepiej poznać i przekonać się do smaków „Wesołej Pani”. Degustacje będą odbywały się zawsze w soboty.

Daj się wyręczyć przed świętami 

Właściciele „Wesołej Pani” nie ukrywają, że przygotowane na miejscu, świeże i wysokiej jakości produkty garmażeryjne mogą stanowić idealne uzupełnienie wielkanocnego stołu.

– Mamy w menu m.in. pierogi, uszka, pielmieni, chinkali, naleśniki. Staramy się, by rodzaje nadzień i kombinacje smaków były na tyle zróżnicowane, by każdy klient znalazł coś, co będzie mu smakować i po co do nas wróci. Oferujemy również gołąbki, zrazy czy nasze tradycyjne „syrnyki”. Jeżeli ktoś przed świętami chce zostać wyręczony w kuchennych przygotowaniach, to serdecznie zapraszamy. Będziemy na państwa czekać – zaprasza pani Katarzyna.

Właściciele dodają, że w przedświątecznym czasie na produkty „Wesołej Pani” obowiązywać będzie zniżka 10%.

– Produkujemy od ręki, na bieżąco, wszystko więc jest świeże i przygotowane na oczach naszych klientów. To gwarancja, że na świąteczny stół trafią pierogi, naleśniki, zrazy czy inne potrawy nie tylko wysokiej jakości, ale także przygotowane tak, jakbyśmy robili to w domu – dodaje pan Andrzej.

Sklepy „Wesołej Pani” we wszystkich trzech lokalizacjach – przy al. Bohaterów Warszawy (Nowy Turzyn), ul. Krzywoustego 14 oraz w parku handlowym Rondo Hakena Park – otwarte są od poniedziałku do soboty od 9:00 do 20.00, a w niedziele handlowe od 11.00 do 18.00. W Wielką Sobotę zakupy w „Wesołej Pani” w galerii Nowy Turzyn będzie można robić od 9:00 do 14:00.