W piątek o godzinie 15:00 rozpocznie się otwarta sprzedaż biletów na święto koszykówki w Szczecinie. W półfinale fazy play-off King Wilki Morskie Szczecin powalczą o finał mistrzostw Polski ze Spójnią Stargard. Znajdzie się w nim zwycięzca rywalizacji toczącej się do trzech zwycięstw. Pierwszy mecz startuje w sobotę, 18 maja, o godzinie 20:00.

Sprzedaż wejściówek podzielona została na dwa etapy. W pierwszym swoje bilety mogły zakupić osoby, które posiadają karnety oraz były na poprzednich meczach Kinga Szczecin. W drugim etapie, który rozpoczyna się w piątkowe popołudnie, miejsca w hali Netto Arena będą mogli zarezerwować wszyscy chętni. Sprzedaż prowadzi portal www.abilet.pl.

„Posiadacze karnetów na mecze Kinga Szczecin z rundy zasadniczej posiadają 40% zniżki na zakup biletów na mecze półfinałowe. Każdy <karnetowicz> ma prawo do zakupu trzech biletów ze zniżką (korzystając ze swojego kodu pierwokupu). Dodatkowo przez 24 godziny od startu sprzedaży biletów każdy <karnetowicz> ma prawo do pierwokupu swojego ulubionego miejsca w Netto Arenie. Po upływie 24h miejsce przypisane do karnetu trafi do ogólnej sprzedaży” – poinformował szczeciński klub.

Dzieci do 5. roku życia na mecz wchodzą za darmo. Bilety podzielone są na trzy kategorie cenowe w zależności od wybranych sektorów. Najtańsze wejściówki kosztują 57 złotych. Najdroższe natomiast 93 złote.