Trwa budowa osiedla Victoria Apartments II przy ul. Przestrzennej. W sprzedaży dostępnych jest już 55 komfortowych apartamentów w otoczeniu zieleni i wody. – Można powiedzieć, że gwarantujemy tu „niecodzienną codzienność”. Niewiele jest bowiem miejsc, w których można odpocząć od zgiełku miasta, zrelaksować się nad brzegiem jeziora, tuż za progiem własnego mieszkania – podkreśla Małgorzata Przepiera, kierownik sprzedaży regionu Szczecin w firmie PCG, która jest inwestorem.

Wcześniej zrealizowano pierwszy etap osiedla. Też nad brzegiem jeziora Dąbie, ale nieco bardziej na wschód. Apartamenty rozeszły się bardzo szybko. 

– Przewidzieliśmy to i zabezpieczyliśmy dodatkowy grunt, kontynuujemy więc budowę Victoria Apartments – mówi Piotr Baran, prezes PCG, ogólnopolskiego dewelopera z siedzibą we Wrocławiu.

Wysoki standard apartamentów klasy premium

Teraz zagospodarowywany jest teren od strony Dębskiej Strugi. W I fazie powstaną tam dwa budynki, w których znajdzie się łącznie 55 apartamentów o powierzchni od 41 do 110 m2. Ceny zaczynają się od 597 tys. zł. Sądząc po zainteresowaniu, to ostatni moment, by zarezerwować dla siebie jedno z mieszkań z najlepszym widokiem na jezioro.

Podobnie jak w pierwszym etapie, deweloper zadba o wysoki standard wykonania i dodatkowe udogodnienia dla mieszkańców. Mowa chociażby o ogrzewaniu podłogowym, instalacjach pod klimatyzację, systemie smart home i panoramicznych oknach. Dostępna będzie kameralna marina, wspólne tarasy na dachach i strefa relaksu z sauną. 

„Naszą ofertę wybierają osoby bardzo świadome, dbające o równowagę, tzw. work-life-balance”

Deweloper zaprojektował tereny zielone z licznymi krzewami i kwitnącymi roślinami, a planowany jest też remont nabrzeża. Zadbano, by podział na odpowiednie strefy zapewnił mieszkańcom poczucie prywatności i kameralną atmosferę. Dla wielu największym atutem jest jednak po prostu lokalizacja.

– Na zakup apartamentu w Victoria Apartments decydują się klienci, którzy doceniają nie tylko ciekawą architekturę, ale też harmonię unikatowego osiedla z otaczającą je przyrodą i wszechobecnym spokojem – przyznaje Małgorzata Przepiera. – Naszą ofertę wybierają osoby bardzo świadome, dbające o równowagę, tzw. work-life-balance. Są to często pasjonaci zdrowego, aktywnego stylu życia oraz oczywiście żeglarstwa.

Kupując mieszkanie w Victoria Apartments II, można wybrać opcję wykończenia pod klucz. To bardzo wygodne rozwiązanie, pozwalające na oszczędność czasu oraz gwarantujące wysoką jakość wykonania.

Gratka dla inwestorów, bo takich nieruchomości jest bardzo mało

Nowa inwestycja PCG budzi duże zainteresowanie również wśród inwestorów. – To prawdziwa perełka w naszym portfolio – świetna architektura i doskonałe miejsce do zamieszkania, także jako second home, czy po prostu wartościowy produkt pod wynajem, na który decydują się inwestorzy z całej Polski i nie tylko – mówi Piotr Baran.

Nowe apartamenty premium, z tak atrakcyjnym widokiem z okna, są w dużych miastach rzadkością. Zwyczajnie zaczyna brakować już miejsc pod tego typu inwestycje. Dlatego wartość takich nieruchomości będzie szybko rosnąć. 

Docelowo w ramach Victoria Apartments II powstanie 155 apartamentów. Więcej informacji dostępnych jest na stronie: https://pcg.pl/szczecin/inwestycje/victoria-ii.