jarmarki, festyny, pchle targi

Imieniny Bogusława na Deptaku

fot. materiały prasowe

Gdzie?
Deptak Bogusława
Kiedy?
Sobota, 25.09.2021
O której godzinie?
17:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
23 września obchodzimy imienny Bogusława. Z tej okazji w sobotę, 25 września, będzie można wziąć udział w imieninowym przyjęciu na Deptak Bogusława. Dobra zabawa gwarantowana!

 

Jak świętować to na całego. Nasz solenizant zadba o to, aby każdy z przybyłych gości bawił się dobrze podczas jego imienin. Tego dnia będą nam towarzyszyć muzyka i taniec.

Punktualnych gości przywita spektakl „Jarzyna”. Chwilę po jego zakończeniu rozpocznie się taneczna uczta. W dobry nastrój odwiedzających wprowadzą szczecińskie zespoły taneczne, które przygotują na ten dzień specjalne choreografie. Łącznie zaprezentuje się 5 zespołów. Podczas Imienin Bogusława będziemy mogli także zobaczyć pokazy ognia i światła a także barmańskie show. Wydarzenia na Deptaku Bogusława organizowane są pod hasłem „Łączy nas kolor”, dlatego też nie zabraknie świetlnych iluminacji.

„Imieniny Bogusława” będą doskonałą okazją do zrobienia sobie zdjęć z samym Księciem Bogusławem X! Solenizant wraz z małżonką, jak na prawdziwego gospodarza przystało, będzie przechadzał się Deptakiem i czuwał nad tym, aby nikt się nie nudził podczas jego święta. Ci, którzy poczują głód czy pragnienie, będą mogli skorzystać z atrakcyjnych promocji i rabatów, jakie tego sobotniego wieczoru przygotują lokale gastronomiczne znajdujące się na Deptaku Bogusława.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję