koncerty spektakle i opery

Gwiezdne Wojny Koncertowo

materiały organizatorów

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Niedziela, 12.11.2017
O której godzinie?
19:00
Za ile?
119 - 159 zł
Opis wydarzenia
Producenci i twórcy projektu "Queen Symfonicznie" zapraszają na wyjątkowe koncerty w Szczecinie. "Gwiezdne Wojny Koncertowo" to multimedialne show w wykonaniu Hollyłódzkiej Orkiestry Filmowej i orkiestry Alla Vienna, pod dyrekcją Jana Niedźwieckiego. Wzbogacone o niezwykłe wizualizacje i znakomitą grę świateł. W związku z dużym zainteresowaniem - muzycy wystąpią dwukrotnie - koncerty odbędą się w Sali Symfonicznej Filharmonii w Szczecinie w niedzielę 12 listopada 2017 o godzinie 16:00 i 19:00.
Dodatkowo w foyer przed koncertami będzie można podziwiać modele z Gwiezdnych Wojen stanowiące część kolekcji http://yavin.pl/Galeria/.

Na repertuar koncertu złoży się słynna muzyka Johna Williamsa do wszystkich części filmowej sagi George'a Lucasa. Nie zabraknie najbardziej znanych motywów, takich jak "Marsz Imperialny". Ale to oczywiście nie wszystko. Scenografie uzupełnią postacie z filmów, a efekty wizualne sprawią, że widz poczuje się jak w kinie. Kto wie, może w foyer spotkacie szturmowców albo inne postacie z uniwersum Gwiezdnych Wojen?

12 listopada 2017 (niedziela)
Szczecin
Sala Symfoniczna Filharmonii w Szczecinie, ul. Małopolska 48

Koncert I
Wejście od 15:30
Początek koncertu o 16:00

Koncert II
Wejście od 18:30
Początek koncertu o 19:00


Bilety w cenie od 119 zł dostępne w sieciach Ticketpro, Eventim, Bilety.fm oraz Empik/Media Markt/Saturn.

Koncert otworzy najsłynniejszy "Star Wars Main Title". Całość to 16 najbardziej znanych tematów ustawionych w kolejności chronologicznej od pierwszej części "Mroczne widmo" po siódmą - "Przebudzenie mocy". Będziemy mogli usłyszeć między innymi takie utwory, jak: "Duel Of The Fates", "Yoda's Theme", "Cantina Band", "Battle of the Heroes" czy "March of Resistance". Muzyce towarzyszyć będą wizualizacje na wielkim ekranie, a nietuzinkowy show świetlny wprowadzi nas całkowicie w świat stworzony przez George`a Lucasa. Premierowy spektakl w Krakowie zgromadził ponad 2000 widzów.
Komentarze
~Michał
12.11.2017 17:33

Właśnie wyszedłem z tego przedstawienia. Niestety jestem mocno roczarowany ponieważ z multimedialnym show nie miało to nic wspólnego a poziom oświetlenia i wyświetlanego materiału video był żenująco niski. Muzyka jak najbardziej ok, ale jest to najzwyczajniej w świecie koncert filharmoniczny o zbyt wygórowanej cenie a nie multimedialne show. Nie polecam

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję