koncerty

Gwiazdka nad Łasztownią 2020

foto: materiały prasowe

Gdzie?
wydarzenie online
Kiedy?
Niedziela, 06.12.2020
O której godzinie?
16:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Zupełnie wyjątkowa i niezapomniana – taka będzie tegoroczna Gwiazdka nad Łasztownią! Pierwszy raz zorganizujemy to wydarzenie online! Dostosowujemy się do panującej sytuacji najlepiej, jak umiemy i nie zostawimy potrzebujących bez pomocy. Główną atrakcją będzie koncert Ryszarda Leoszewskiego oraz zespołu Arfik, który będzie można zobaczyć na żywo w Internecie. Start 6 grudnia o 16:00 na Facebooku CKE Stara Rzeźnia.

 

Ci, którzy pamiętają pięć poprzednich edycji Gwiazdki nad Łasztownią, wiedzą, że to jedno z najpopularniejszych wydarzeń organizowanych przez Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. Tłum dzieci, śpiewanie kolęd, przygotowywanie stroików, ubieranie choinki – atrakcji zawsze było dużo, ale w czasie pandemii musimy być ostrożni i tak w roku 2020 nasze wydarzenie będzie koncertem charytatywnym online.

– Zależy nam na tym, aby nasza Gwiazdka zwiastowała nadejście magicznego czasu, pełnego refleksji, miłości i zrozumienia. Dlatego już 6 grudnia na kanałach społecznościowych Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia wyemitujemy koncert Ryszarda Leoszewskiego i zespołu Arfik. Mamy nadzieję, że będziecie razem z nami! Artyści przygotowują specjalny, dedykowany występ z okazji świąt Bożego Narodzenia. Wspólnie możemy wesprzeć finansowo Zachodniopomorską Fundację Pomocy Rodzinie „Tęcza Serc”. Wierzymy, że dobro wraca, a Gwiazdka nad Łasztownią ma w tym roku dla nas jeszcze większe znaczenie, bo możemy się zjednoczyć mimo trudnego dla nas wszystkich czasu – mówi Prezes Grupy CSL Laura Hołowacz.

Zebrane pieniądze Fundacja przeznaczy na terapię dla dzieci ze spektrum poalkoholowych zaburzeń rozwojowych. Cały czas mamy w tym obszarze ogromne, niezaspokojone potrzeby. Pieniądze na ten cel można wpłacać na konto Fundacji: Bank PEKAO SA I O/Szczecin 26 1240 3813 1111 0010 1329 3027 z dopiskiem Gwiazdka.

Fundacja Moja Łasztownia przygotowała dla darczyńców ostatnie nagranie szant Jerzego Porębskiego z zespołami Nierobersi i Ryczące 40-stki. CD będą będą przekazywane darczyńcom przez Prezesa Fundacji Moja Łasztownia Marka Hołowacza.

Start 6 grudnia o 16:00 na https://www.facebook.com/CKEstararzeznia

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję