koncerty

Grażyna Łobaszewska z koncertem "Największe przeboje"

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Wtorek, 24.09.2019
O której godzinie?
19:00
Za ile?
59 zł w przedsprzedażny na www.bilety.fm; 70 zł w dniu koncertu w DK „13 Muz”
Opis wydarzenia
24 września w DK 13 Muz wystąpi Grażyna Łobaszewska z koncertem "Największe przeboje". Będzie to wyjątkowy przegląd wszystkich artystycznych dokonań artystki w odświeżonych, zaskakujących i porywających aranżacjach muzyków grupy AJAGORE.

 

Ten koncert to wyjątkowy przegląd wszystkich artystycznych dokonań artystki w odświeżonych, zaskakujących i porywających aranżacjach muzyków grupy AJAGORE. W programie koncertu nie zabraknie ponadczasowych utworów takich jak: „Brzydcy”, „Gdybyś” czy „Czas nas uczy pogody”. Pojawią się też piosenki, które dawno nie były wykonywane na żywo, m.in. „Zakład dla normalnych”, „Ołów”, „Rycerz przegranych spraw” i … niespodzianki. Warto zauważyć, iż utwory te pomimo upływu lat są niestety wciąż aktualne, a ich wymowa w dzisiejszych, niespokojnych czasach wydaje się być jeszcze mocniejsza.

Z racji wyjątkowego charakteru tych wydarzeń, artystka postanowiła również oddać hołd niezapomnianemu Czesławowi Niemenowi, pamiętając o przypadającej w 2019 roku 80. rocznicy jego urodzin. Koncert zwieńczą utwory z ostatnich płyt Grażyny Łobaszewskiej „Przepływamy” i jubileuszowego wydanego w 2017 roku krążka „Sklejam się”.

Fanów dobrej muzyki nie może najzwyczajniej w świecie na tym koncercie zabraknąć!

Partner organizacyjny: Dom Kultury 13 Muz, plac Żołnierza Polskiego 2.

Bilety: 59 zł w przedsprzedażny do nabycia na: www.bilety.fm oraz 70 zł w dniu koncertu w DK „13 Muz”.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję