Dr House w Szczecinie [koncert Hugh Laurie]

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Wtorek, 29.07.2014
O której godzinie?
18:00
Za ile?
145 - 185 zł, duży dziedziniec
Opis wydarzenia
Hugh Laurie (znany jako dr House) z towarzyszeniem The Copper Bottom Band wystąpi na dziedzińcu Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie 29 lipca 2014 roku.

[  KUP BILETY  ]

 

Hugh Laurie - brytyjski aktor, scenarzysta filmowy, pisarz i muzyk. Zagrał wiele fantastycznych ról, ale zasłynął jako serialowy Dr House, postać którą znają chyba wszyscy. Fani serialu wiedzą, że filmowy Dr House posiadał fortepian i nawet czasem na nim grał.

Całkiem rzeczywisty Hugh Laurie to uzdolniony instrumentalista (gra na fortepianie, gitarze, perkusji, harmonijce i saksofonie), ale przede wszystkim wokalista. W ostatnich kilku latach zajął się intensywnie tą częścią swojej aktywności, dużo nagrywa i intensywnie koncertuje. Trzeba dodać, że udaje mu się to rewelacyjnie! Lekko sepleniąca wymowa, nie do końca zidentyfikowany akcent i genialne odzwierciedlenie emocji - oto zestaw, którego nie ma znaczna część "pełnoetatowych" muzyków. Fuzja kunsztu aktorskiego i muzycznego daje połączenie niezwykle żywe, ciekawe i wyraziste. Potwierdzeniem są fantastyczne, wyprzedane koncerty artysty na całym świecie. Artysta w swoim dorobku ma dwa albumy Let Them Talk (2011) oraz Didn't It Rain (2013). Oba są bestsellerami w wielu krajach świata, także w Polsce.

Będzie to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń artystycznych tego roku na Pomorzu Zachodnim. Spodziewamy się też wielu fanów z innych części Polski.

foto: materiał prasowy

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję