spotkania

Dmitry Glukhovsky, autor serii "Metro" w Szczecinie

foto: fragment grafiki promującej wydarzenie / materiały prasowe

Gdzie?
empik, Kaskada, Szczecin, al. Niepodległości 36
Kiedy?
Czwartek, 23.11.2017
O której godzinie?
18:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Nowa książka Dmitria Glukhovsky'ego, autora bestsellerów „Metro 2033” i „Futu.re”, to powieść realistyczna. „Tekst” (Wydawnictwo Insignis) to proza na styku thrillera, kryminału noir i dramatu, której akcja rozgrywa się we współczesnej Moskwie. Już 23 listopada, w trakcie spotkania autorskiego w salonie Empik Kaskada w Szczecinie, Glukhovsky odpowie na pytania czytelników.
Smartfon stał się kopią zapasową duszy i backupem życia. W nim zapisuje się uśmiechnięte selfie i nim nagrywa się chwile szczęścia. W skrzynce odbiorczej znajdują się e-maile od matki, korespondencja biznesowa i kulisy życia prywatnego. Historia przeglądarek to wyczerpująca lista aktualnych zainteresowań, a SMS-y i wiadomości w komunikatorach to miłosne wyznania, pożegnania i świadectwa grzechów. Ktoś, kto zdobędzie czyjś telefon, może łatwo stać się właścicielem czyjegoś życia.

Dmitry Glukhovsky – rosyjski pisarz, dziennikarz, korespondent wojenny, felietonista i radiowiec. Autor bestsellerowej serii „Metro”. Pisze na łamach „Harper's Baazar”, „L'Officiel” i „Playboy'a”.

Spotkanie z autorem kultowej i znanej na całym świecie serii "Metro" odbędzie się w Empiku w Galerii Kaskada we czwartek, 23 listopada, o godz. 18:00. Wstęp wolny.
Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję