stand-up i kabarety

[PRZEŁOŻONE NA 14 GRUDNIA] CEZARY PAZURA z programem "WUJEK CZAREK NA ŻYWO"

foto: Myszkowski.net

Gdzie?
Scena na Łasztowni Teatru Polskiego, ul. Energetyków 40
Kiedy?
Sobota, 14.12.2019
O której godzinie?
19:00
Za ile?
60 - 80 zł; bilety m.in. na bilety.fm
Opis wydarzenia
Cezary Pazura z programem „Wujek Czarek na żywo” w Szczecinie.

 

INFORMACJA OD ORGANIZATORÓW:

"Informujemy, iż zaplanowany na 23 listopada 2019 r. (sobota) występ Cezarego Pazury z programem „Wujek Czarek na żywo” w Szczecinie, z powodów i zdarzeń losowych zostaje przeniesiony na 14 grudnia 2019 r. (sobota). Zakupione bilety na 23 listopada zachowują ważność. Za niedogodności w imieniu Artysty serdecznie przepraszamy. Miejsce i godzina pozostają bez zmian (Teatr Polski, Scena na Łasztowni, ul. Energetyków 40, Szczecin, godz. 19:00). W przypadku pytań prosimy o kontakt z organizatorem: biuro@monolitart.com.pl." Agencja Artystyczna Monolit

 

Charyzmatyczna postać polskiej sceny satyrycznej. Jako komik dał się poznać już w pierwszym polskim sitcomie – „13 posterunku”. Ceni sobie jednak żywy kontakt z publicznością, dlatego stworzył wiele programów rozrywkowych i kabaretowych, z którymi występuje w całej Polsce. Nie miesza się do polityki. Uprawia satyrę obyczajową.

Hasłem przewodnim jego najnowszego programu jest „precz ze smutkiem i szarością”.

Cezary Pazura to jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorów. Jego dorobek aktorski jest ogromny i różnorodny, ale największą sławę przyniosły mu role w komediach takich jak „Kiler”, „13 posterunek”, „E=mc²”, czy „Chłopaki nie płaczą”. Talent komediowy sprawił, że aktor świetnie odnajduje się także na scenie kabaretowej, stand-up i satyrycznej. Występował z Ani Mru Mru czy Kabaretem Młodych Panów. Ceni sobie żywy kontakt z publicznością, a ona uwielbia go za energię, humor i charyzmatyczną osobowość. Za swoją działalność komediową jest nagradzany – w 2008 r. otrzymał nagrodę w kategorii „Najlepszy aktor komediowy” za udział w programie IV Sopocka Noc Kabaretowa na IX Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku, a w 2011 r. jego monolog „Kobiety i mężczyźni” zwyciężył w plebiscycie Złote Ireny.

Jego skecze na kanale YouTube notują milionowe ilości wyświetleń. W najnowszym programie „Wujek Czarek na żywo”, Cezary Pazura porusza przede wszystkim wątek stosunków damsko-męskich. Wszystko oczywiście w krzywym zwierciadle. Część występu poświęcona jest także najnowszym trendom w żywieniu, modzie na bezglutenowe posiłki i byciu fit. Artysta w sposób humorystyczny i przerysowany przedstawia współczesne, czasami aspołeczne zachowania ludzi i otaczającego nas świata.

Komentarze
~Aga
22.11.2019 15:50

Impreza przeniesiona na inny dzień, spektakl odbędzie się 14 grudnia, dodajcie jakieś info na ten temat

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję