Nad Jeziorkiem Słonecznym i na dachu Kaskady. Dwa seanse w plenerze zaplanowano w sobotę w Szczecinie. Co w repertuarze?
Galeria Kaskada oraz twórcy projektu „Filmowy Szczecin pod chmurką” w każdą wakacyjną sobotę zapraszają na bezpłatne projekcje filmów w plenerze. Ostatnio pogoda nas nie rozpieszcza, więc póki dopisuje, warto z niej skorzystać.

I tak w sobotni wieczór (15 lipca) na dachu Galerii Kaskada będzie można obejrzeć „Nieracjonalnego mężczyznę” w reż. Woody'ego Allena. To komedio-dramat opowiadający o mężczyźnie przeżywającym kryzys egzystencjalny, który zaczyna spotykać się ze swoją studentką. Początek pokazu na najwyższym poziomie parkingu samochodowego Galerii Kaskada zaplanowano o godz. 22:00. Wstęp jest bezpłatny.Z kolei pół godziny wcześniej rozpocznie się seans nad Jeziorkiem Słonecznym na Gumieńcach. W ramach „Filmowego Szczecina pod chmurką” zostanie tu wyświetlona słodko-gorzka komedia Mike’a Leigh pt. „Happy Go Lucky, czyli co nas uszczęśliwia”. Film ten jest pogodnym i żartobliwym obrazem życia we współczesnym Londynie. Opowiada o 30-letniej Poppy, która jest nauczycielką i wraz ze swoją koleżanką poszukuje partnera na życie. Pokaz brytyjskiej komedii startuje o 21:30. Wstęp również bezpłatny.