koncerty

Bednarek w Szczecinie

foto: materiały prasowe

Gdzie?
Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Przecławiu, ul. Rekreacyjna 1
Kiedy?
Czwartek, 21.11.2019
O której godzinie?
20:00
Za ile?
69 zł; bilety na ticketclub.pl
Opis wydarzenia
21 listopada Bednarek zagra w Szczecinie.

 

UWAGA! Informujemy, że w związku opóźnieniem planowanego otwarcia Kina Kosmos, koncert formacji Bednarek w Szczecinie zmienia miejsce! Wydarzenie odbędzie się 21 listopada w GOKSiR w Przecławiu/k. Szczecina. Przepraszamy za zaistniałe niedogodności. Zakupione bilety zachowują swoją ważność! Ewentualnych zwrotów wejściówek można dokonywać w miejscach ich zakupu, do dn. 19 listopada 2019

 

TIMETABLE:

18:30 - otwarcie drzwi

20:00 - początek koncertu

Informujemy, że w związku z zamknięciem klubu "Peron 5", koncert formacji Bednarek w Szczecinie zmienia miejsce oraz datę! Wydarzenie odbędzie się dzień wcześniej, 21 listopada w Kinie Kosmos. Przepraszamy za zaistniałe niedogodności. Zakupione bilety zachowują swoją ważność! Ewentualnych zwrotów wejściówek można dokonywać w miejscach ich zakupu, do dn. 8 listopada 2019. Wszystkich posiadaczy biletów informujemy, że formacja Bednarek zagra w Szczecinie w ramach trasy "back to the past", podczas której fani będą mogli usłyszeć korzenne reggae, a także utwory z najnowszego albumu. Do zobaczenia!

Bednarek zapowiada trasę koncertową "back to the past"! Już 17 listopada w Poznaniu formacja Kamila Bednarka rozpocznie cykl energetycznych koncertów, w trakcie których fani będą mogli usłyszeć korzenne reggae, a także utwory z najnowszego albumu. Oprócz Poznania, zespół wystąpi także w Szczecinie, Gdańsku, Wrocławiu, Łodzi, Warszawie oraz Krakowie. Bilety na wydarzenia dostępne w sprzedaży!

 

Rok 2008 - powstaje zespół Star Guard Muffin, którego pierwszym wydawnictwem była epka zatytułowana "Ziemia Obiecana". Zespół zdobył szeroką popularność w 2010 roku, dzięki telewizyjnemu programowi "Mam Talent" i sukcesowi odniesionego w nim przez Kamila Bednarka - wokalisty, kompozytora, autora tekstów i multiinstrumentalisty. Wydany w tym okresie debiutancki album StarGuardMuffin "Szanuj" uzyskał status podwójnej platyny.

W 2011 roku StarGuardMuffin gościli na Jamajce, a efektem sesji nagraniowej w studio Tuff Gong rodziny Marley był maxisingiel "Jamaican Trip", gdzie wśród gości pojawiają się m.in. Capleton, Stephen Newland (Rootz Underground), Dean Fraser, The Tamlins czy muzycy zespołu Shaggy'ego.

W 2012 roku po zmianach w składzie narodził się zespół BEDNAREK, który nagrał wysoko ocenianą płytę "Jestem...", która utrzymywała się w zestawieniu OLiS ponad 12 miesięcy, a po upływie roku od wydania ponownie zajęła pierwszą pozycję. Rok później ukazał się suplement zawierający remixy oraz dubowe i koncertowe wersje. Album uzyskał status diamentowej płyty.

W roku 2013 zespół BEDNAREK zwyciężył w plebiscycie MTV Music Awards w Europie Środkowej.

W 2014 na rynku pojawiło się wydawnictwo koncertowe DVD/CD z Przystanku Woodstock.

Rok 2015 to album "Oddycham", zrealizowany m.in. w Tuff Gong Studio z gościnnym udziałem światowych gwiazd reggae jak Alborosie, Junior Kelly czy Dean Fraser. Płytę promują single "List", "Euforia" i "Sailing". 1 grudnia 2017 ukazał się najnowszy album Kamila Bednarka "TALIZMAN". Krążek ten wydany został przez wytwórnię SPACE RECORDS. Wytwórnię założoną na początku 2017 roku przez Kamila Bednarka. Po miesiącu od premiery pokrył się złotem.

W listopadzie 2018 zespół BEDNAREK zagrał w Klubie Stodoła koncert jubileuszowy, z okazji 10-lecia aktywności scenicznej. Gościnny udział w wydarzeniu wzięli: Natalia Kukulska, Ewa Farna, Enej, Rafał Karwot, Grubson, BRK, Jarecki oraz Igor Herbut. Wydarzenie spotkało się z ogromnym zainteresowaniem fanów, którzy tłumnie towarzyszyli muzykom w hucznych obchodach dekady aktywności scenicznej.

Rok 2019 to czas trasy koncertowej promującej nowy album, w którą zespół BEDNAREK wyruszy już w listopadzie. Podczas wydarzeń fani usłyszą największe przeboje grupy, jak również materiał z najnowszego krążka. Formacja Kamila Bednarka zaplanowała występy w 7 największych polskich miastach.

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/2284800808475568/

Komentarze
~Turekkkk
16.11.2019 14:53

W Przecławiu zagra

~szylin
21.11.2019 11:28

Mam jeden bilet na koncert Bednarka w Szczecinie 21.11.2019 cena 100. tel. 508 312 699. Odbiór przed koncertem godzina 20.00

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję