Już w drugi weekend marca Szczecin stanie się stolicą piękna i stylu. Do naszego miasta zjadą specjaliści z całej Polski – fryzjerzy, makijażyści, kosmetyczki, kosmetolodzy. Nie zabraknie gości specjalnych. W programie zaplanowano spotkanie ze stylistką Mają Sablewską oraz warsztaty z Magdą Pieczonką, jedną z najlepszych makijażystek w Polsce. To oczywiście nie jedyne atrakcje!

Targi „Beauty Trends” odbywają się po raz pierwszy w Szczecinie. Przygotowano je z myślą o wszystkich miłośnikach branży kosmetycznej i fryzjerskiej. Impreza kierowana jest zarówno do firm z branży, jak i klientów indywidualnych.

Targi „Beauty Trends 2018” odbędą się w dniach 9-11 marca na terenie Międzynarodowych Targów Szczecińskich (ul. Struga 6-8). W imprezie weźmie udział blisko 100 wystawców z całej Polski, którzy na swoich stoiskach zaprezentują ponad 200 marek.

- Uczestnicy będą mogli wejść w magiczny świat kosmetyków, stylizacji i wszystkiego, co związane ze sferą urody – zapowiada Artur Krzemiński, PR Manager wydarzenia. - Na odwiedzających czekać będą wystawcy z branż: kosmetyka kolorowa, kosmetyka biała, fryzjerstwo, stylizacja paznokci, stylizacja rzęs, spa i wellness, chirurgia plastyczna. Przygotowano też specjalną strefę dla mężczyzn MEN ZONE! Nie zabraknie produktów z serii limitowanych, które będą dostępne tylko i wyłącznie na targach, a także wielu promocji, rabatów i zniżek – dodaje.

Spotkania i warsztaty z gośćmi specjalnymi

W programie pierwszej edycji „Beauty Trends” znalazło się także sporo ciekawych spotkań i warsztatów, atrakcyjne pokazy seminaria i szkolenia prezentowane na dwóch scenach i w sali seminaryjnej. Zaplanowano m.in.: wystąpienie Mai Sablewskiej – prowadzącej autorski program emitowany w TVN STYLE „Sablewskiej sposób na modę”, która opowie jak ubierając Polaków dodaje im pewności siebie; warsztaty z Magdą Pieczonką - jedną z najlepszych polskich makijażystek, która pokaże jak przemienić kobietę w gwiazdę i zaprezentuje idealny makijaż zarówno na wieczorne wyjście, jak i na co dzień; spotkanie z Adrianem Świderskim - jednym z czołowych polskich makijażystów, który opowie o kreowaniu wizerunku gwiazd.

Więcej atrakcji

Podczas targów odbędzie się także I Kongres Stylizacji Rzęs Beauty Trends 2018. To wydarzenie dedykowane wszystkim stylistkom rzęs, chcącym poszerzyć swoją wiedzę teoretyczną. Nie zabraknie również mistrzostw, których uczestnicy będą mogli zaprezentować swoje umiejętności i tym samym zdobyć prestiżowy tytuł mistrzowski, a także nagrody rzeczowe i finansowe. W programie znalazły się m.in.: Mistrzostwa Stylizacji i Liftingu Rzęs; Mistrzostwa Makijażu Kreatywnego; Mistrzostwa Stylizacji Paznokci i cieszący się ogromnym zainteresowaniem XXIV Wojewódzki Konkurs Fryzjerski „Srebrny Lok”, skupiający najzdolniejszą młodzież, nauczycieli oraz pracodawców z całego województwa. Finały mistrzostw będą oczywiście prezentowane na dużej scenie.

- Z dodatkowych atrakcji - przygotowaliśmy z naszym gościem specjalnym Mają Sablewską konkurs. Na Facebooku Beauty Trends można wygrać indywidualne spotkanie z Mają, która odmieniła już życie wielu Polaków! - zachęca do udziału Krzemiński. - Wszystkie szczegóły dostępne są na naszym Facebooku, Instagramie Beauty Trends oraz naszej stronie internetowej. To właśnie w mediach społecznościowych odbywać się będą dodatkowe konkursy, w których do zdobycia będą także bilety na targi Beauty Trends! - zapowiada.

Wellman, Bączek, Jakóbiak

Tym, co wyróżnia Beauty Trends 2018 na tle pozostałych wydarzeń tego typu jest zaplanowana na 9 marca !NSPIRATION NIGHT.

- Będzie to noc pełna inspirujących wykładów które wygłoszą: Dorota Wellman, Łukasz Jakóbiak, Jakub B. Bączek oraz Maja Sablewska. Wieczorowy klimat dopełni znakomita muzyka, pokazy mody oraz inne specjalnie przygotowane atrakcje – mówi Krzemiński.

Bilety na targi Beauty Trends 2018 (od 10 zł) oraz warsztaty i kongres do kupienia na stronie bilety.fm oraz podczas targów w kasach MTS. Ostatnie bilety na Inspiration Night do kupienia na stronie bilety.fm

Portal wSzczecinie.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Więcej szczegółów na www.beauty-trends.pl