To fantastyczna wiadomość dla fanów Gwiezdnych Wojen – Liga Superbohaterów powraca z pojedynkiem na miecze świetlne! Będzie dużo dobrej zabawy, nie tylko dla najmłodszych.

Po dwuletniej przerwie na ulice Szczecina wraca Wielki Pojedynek na Miecze Świetle organizowany przez Ligę Superbohaterów. Będzie to już siódma edycja wydarzenia, które przyciąga miłośników sagi Star Wars – zarówno tych małych, jak i dużych. Tak że miecze świetlne z naładowanym kryształem w dłoń i do wspólnej zabawy!

Na Wielki Pojedynek na Miecze Świetlne organizatorzy zapraszają już w najbliższy piątek, 26 listopada, o godz. 18 na plac Adamowicza. Zabawa jest darmowa, jednak na wydarzeniu będą obecni wolontariusze fundacji z puszkami, tak więc każdy chętny będzie mógł wesprzeć Ligę Superbohaterów darowizną.

Liga Superbohaterów znana jest już w całej Polsce z tego, że niesie chwilę radości dzieciom w szpitalach i hospicjach. Członkowie fundacji w strojach m.in. Batmana, Spidermana czy Supergirl odwiedzają chore maluchy, wywołując u nich uśmiech na twarzy i pozwalając choć na moment zapomnieć o trudach leczenia. W tym roku Liga Superbohaterów obchodziła swoje 9. urodziny, a przez te wszystkie lata superbohaterowie odwiedzili ponad 12 tysięcy dzieci oraz zorganizowali kilkaset akcji i spotkań z małymi pacjentami.

Tak było na wcześniejszych edycjach: