Komunikat w tej sprawie rozesłał w poniedziałek Wojciech Jachim, rzecznik prasowy miejskiej spółki Nieruchomości i Opłaty Lokalne, która zarządza szczecińską Strefą Płatnego Parkowania.
„Przypominam, że w Wigilię i sylwestra nie płacimy za postój w Strefie Płatnego Parkowania, podobnie jak w Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok. Jednocześnie informuję, że w Wigilię Biuro SPP przy al. Wojska Polskiego 105 jest nieczynne, natomiast w sylwestra będzie otwarte w godz. 7–15”, przypomina Jachim.
To oznacza, że w ciągu najbliższych dwóch tygodni, od 21 grudnia do 3 stycznia, za parkowanie w SPP kierowcy muszą płacić tylko w poniedziałki, wtorki i środy. W Wigilię (czwartek), dwa dni świąt (piątek i sobota) oraz wypadającą po nich niedzielę opłaty nie są wymagane. Podobnie w przyszłym tygodniu – z opłat za parkowanie w SPP kierowcy zwolnieni są również w sylwestra (czwartek), Nowy Rok (piątek) i następujący po nim weekend, 2 i 3 stycznia.
Komentarze
7