Setki stoisk fachowców z branży ślubnej, konkursy oraz ogromne rabaty. Tego wydarzenia przyszli małżonkowie nie mogą przegapić. Już w najbliższy weekend w Szczecinie odbędzie się 15. Wielka Gala Ślubna.

Wydarzenie, pomimo cyklicznego charakteru, co roku wzbogaca się o nowe, ciekawe elementy. Jak zapewnia Zbigniew Matczak, jeden z organizatorów, nie inaczej będzie i tym razem.

– Przede wszystkim zmieniamy lokalizację: gala odbędzie się w Event Arenie, czyli w namiotach sferycznych przy ul. Staszica 1. To już jest swoisty powiew świeżości – mówi. – Oprócz tego, pierwszy raz w historii, pojawią się u nas radcowie prawni, u których można będzie konsultować najróżniejsze prawne zagwozdki, m.in. treść umów z podwykonawcami. Dodatkowo odwiedzi nas szewc, zajmujący się własnoręcznym wykonywaniem butów. Warto podkreślić, że to jeden z niespełna kilku takich fachowców w kraju!

Mnóstwo podwykonawców, duże obniżki cen

Podczas tegorocznej Wielkiej Gali Ślubnej będzie można zapoznać się z ofertami około 150 firm. Swoje usługi zaprezentują m.in. salony mody ślubnej (damskiej i męskiej), obiekty weselne (restauracje, dworki, domy weselne, hotele), fotografowie, filmowcy, firmy dekoratorskie, DJ’e i zespoły muzyczne, właściciele fotobudek i fotoluster oraz floryści.

Co istotne, organizatorzy na miejscu wydarzenia wymieniają każdy bilet na kupony rabatowe o wartości 1250 zł. Oznacza to, że para może zaoszczędzić tego dnia do 2500 zł!

– Nasze kupony są honorowane przez lwią część wystawców. Nie można nimi zapłacić za całość usługi, można jednak użyć ich jako upustu od podstawowej ceny – tłumaczy organizator. – W taki sposób, jeśli zaoszczędzimy po kilkaset złotych na poszczególnych usługach, spora suma może zostać nam w kieszeni.

Dodatkowo podczas gali pojawią się licznie firmy jubilerskie – zarówno te większe, jak i małe, lokalne. Przygotują na ten dzień specjalne oferty na biżuterię ślubną. Ponadto organizatorzy zapraszają na "Wedding Academy" – warsztaty, podczas których można będzie uzyskać porady od specjalistów ds. mody, urody i organizacji wesel.

Wesele do wygrania

Wielkiej Gali Ślubnej towarzyszył będzie konkurs, w którym główną nagrodą jest wesele w Amber Park Niechorze. Co zrobić, żeby wziąć w nim udział?

– Do konkursu można dołączyć za pośrednictwem facebookowej zabawy na naszym fanpage’u (https://www.facebook.com/WielkaGalaSlubna/). Dodajemy tam zdjęcia par, które się zgłoszą. Do finału zakwalifikują się 3 pary, których zdjęcia dostaną najwięcej udostępnień – tłumaczy Matczak. – Dodatkowe 3 pary wybierzemy w trakcie gali za pomocą konkursów. Do wygrania, poza weselem w Amber Park Niechorze, jest jeszcze wiele innych nagród, a ich łączna wartość sięga 53 tysięcy zł.

Tegoroczna 15. Wielka Gala Ślubna odbędzie się w niedzielę, 27 stycznia, w godzinach 10:00-18:00 w Event Arenie. Bilety w cenie 18 zł można zakupić przez internet (https://biletprosze.pl/wielkagalaslubna/wielka-gala-lubna) lub przy kasie w dniu imprezy. Szczegółowe informacje, takie jak np. lista nagród konkursowych, są dostępne na stronie internetowej Wielkiej Gali Ślubnej (http://wielkagalaslubna.pl).

– Nazywamy to wydarzenie żartobliwie ślubnym supermarketem – jednego dnia, w jednym miejscu mamy przekrój całej branży – mówi organizator. – Jest to bardzo wygodne dla odwiedzających, nie trzeba później niczego dodatkowo szukać, a nasze kupony i specjalne ceny sprawiają, że tego dnia można naprawdę wiele zaoszczędzić.