Grupa Rentumi i Akademia Rozwoju Zawodowego Pomerania zapraszają na siódmą edycję 3-dniowego szkolenia, które pozwoli przejść drogę od laika do eksperta inwestowania w nieruchomości. Szkolenie odbędzie się w Szczecinie w dniach 25-27 października. Ta edycja będzie jednak wyjątkowa, bo skierowana do osób po 50. roku życia. Zapisy trwają tylko do 10 października!

Jak mówi Wojciech Kłodziński, założyciel firmy Rentumi szkolenie ma pokazać, że posiadanie mieszkania na wynajem jest gwarancją bezpieczeństwa finansowego.

– Wszystkie statystyki od lat pokazują, że inwestowanie w nieruchomości, to jeden z najbezpieczniejszych i najbardziej efektywnych sposobów pomnażania pieniędzy. A to często na emeryturze właśnie potrzebne nam są regularne wpływy finansowe – mówi Kłodziński. – Obalamy mit, że aby inwestować w nieruchomości, trzeba mieć dużo pieniędzy. Pokazujemy, że można inwestować w nieruchomości bez kapitału własnego i uczymy jak to robić – zapowiada specjalista rynku nieruchomości.

Tempo rozwoju szczecińskiego rynku nieruchomości widać gołym okiem. Powstaje sporo nowych mieszkań, ale też coraz więcej osób decyduje się na flipping, który polega na zakupie mieszkania do remontu, jego odnowieniu i szybkiej odsprzedaży z zyskiem. Temu jak korzystać z mieszkaniowego boomu i zarabiać na wynajmowaniu, zarządzaniu i obrocie nieruchomościami będzie poświęcone październikowe „VII Szkolenie z inwestowania w nieruchomości”.

– Szkolenie obejmuje szeroko pojęte inwestowanie w nieruchomości poprzez podnajmowanie mieszkań, tworzenie tak zwanych gotowców inwestycyjnych, czyli podział mieszkań na pokoje lub mikrokawalerki i sprzedaż gotowego biznesu z najemcami. Jednym z ciekawszych tematów poruszanych na szkoleniu jest również współpraca z inwestorami w modelu 50/50. Taki zabieg nie wymaga angażowania własnego kapitału osoby, która chce inwestować w nieruchomości. Obecnie mamy więcej kapitału oraz inwestorów na rynku nieruchomości niż okazji inwestycyjnych i właśnie tego uczymy na szkoleniu – jak i gdzie pozyskiwać lukratywne okazje i zarabiać wspólnie z inwestorami bez własnych środków, przy zachowaniu sprawdzonej umowy o współpracy. Absolwenci szkolenia mają możliwość skorzystania z naszej bazy inwestorów – dodaje właściciel firmy Rentumi, co znacznie ułatwia podjęcie decyzji o rozpoczęciu inwestowania w nieruchomości.

Powiemy o tym jak współpracować z inwestorem oraz jak nawiązać relację z właścicielami mieszkań i sprawnie negocjować cenę zakupu.

– Zapewniamy przekazanie kompleksowej wiedzy na temat rynku nieruchomości, którą będzie można wykorzystać w praktyce. Podchodzimy innowacyjnie do rynku nieruchomości i wyznaczamy nowe trendy. Oprócz niezbędnych narzędzi ułatwiających pracę, przekażemy również cenną wiedzę na temat tajników negocjacji oraz właściwej formy prawnej przy inwestycjach, o których opowiedzą najlepsi specjaliści w swoim fachu – zachęca Kłodziński.

Zyski z najmu mieszkania to regularny zastrzyk gotówki

Szkolenie, podczas którego mieszkańcy Szczecina będą mogli pogłębić swoją wiedzę na temat najmu mieszkań, inwestowania w nieruchomości czy flippingu odbędzie się w dniach 25 – 27 października 2019. Wydarzenie jest skierowane do osób po 50. roku życia, które chcą zabezpieczyć swoją przyszłość.

– W przypadku osób w wieku emerytalnym wręcz wypada interesować się rynkiem nieruchomości – przekonuje Kłodziński. – Inwestycje w nieruchomości mogą być dla osoby w średnim wieku drogą do lepszej emerytury. Udział w szkoleniu może być nawet bezkosztowy, warunkiem jest ukończenie 50 lat, zatrudnienie na terenie województwa zachodniopomorskiego lub prowadzenie własnej działalności gospodarczej – dodaje.

Uczestnicy otrzymują również gratis do szkolenia pełen pakiet narzędzi IT, szablony biznesplanów oraz gotowe, sprawdzone, aktualne wzoru dokumentów takie jak: umowa najmu mieszkania, umowa najmu pokoju, checklista weryfikacji najemcy.

Więcej nt umowy najmu: https://rentumi.pl/umowy/umowa-najmu-mieszkania/ oraz dostępne do zakupu w https://sklep.rentumi.pl

Szczecin 10%. Kraków, Warszawa i Poznań mniej niż 6%. Ile można zarobić na wynajmowaniu mieszkań?

Specjaliści z firmy Rentumi przekonują, że rynek szczeciński jest obecnie jednym z najbardziej perspektywicznych rynków jeżeli chodzi o nieruchomości. Dlaczego?

– Mamy wysokie zwroty z inwestycji, sięgające nawet 10% w skali roku. Dla porównania w Krakowie, Warszawie czy Poznaniu ten wskaźnik nie przekracza 6%. Tamte rynki są już nasycone, szczeciński jeszcze nie – mówi Wojciech Kłodziński.

Więcej informacji na stronie https://ekspertinwestycji.pl/

Aby poznać więcej szczegółów wystarczy skontaktować się telefonicznie lub mailowo z tytułem: „Szkolenie z inwestowania w nieruchomości”

Sprawy merytoryczne i organizacyjne: e-mail: szkolenia@rentumi.pl, tel.: +48 506 136 131

Refundacja: Maciej Piątkowski, e-mail: mpiatkowski@rentumi.pl, tel.: +48 730 800 850