HIP-HOP FESTIWAL SZCZECIN to prawdziwe święto dla fanów rapu. 26 października w Netto Arenie zagrają największe polskie gwiazdy. Takiego wydarzenia nie było w Szczecinie od lat!

Przyjazd na #SZNHHF potwierdziło siedmiu artystów: Quebonafide, Paluch, Sarius, Żabson, Kali, Słoń oraz Young Igi. Z wielu powodów każdy koncert zapowiada się wyjątkowo.

Quebonafide występuje niezwykle rzadko, a szczeciński koncert będzie jedynym w 2019 roku w promieniu paruset kilometrów! Raper jest jedną z najbarwniejszych postaci w polskim rapie, a oprócz sukcesów solowych ma na koncie także kasowy projekt Taconafide stworzony z Taco Hemingway’em.

Paluch to obecnie jeden z najpopularniejszych wykonawców w Polsce, a album “Czerwony Dywan” pokrył się potrójną platyną. Wszystkie ostatnie koncerty tego artysty w Szczecinie były wyprzedane, z pewnością i tym razem do Netto Areny ściągnie rzesza fanów szefa B.O.R.

Sarius przyjedzie na festiwal z premierą płyty “Pierwszy Dzień Po Końcu Świata”, która ukazała się w ostatnich dniach sierpnia. Bez wątpienia jest to jeden z najbardziej wyrazistych raperów, a różnorodna stylistyka z kilku jego wydawnictw gwarantuje ciekawy koncert.

Kali to krakowski raper związany niegdyś z kolektywem Firma. W tym roku wydał album “Chudy Chłopak”, na którym częściowo powrócił do starych brzmień, a w tekstach oddał hołd korzeniom. Jest to jeden z najlepiej ocenianych tegorocznych krążków.

Żabson przyjedzie do Szczecina tuż po premierze nowego albumu, który zapowiadają ostatnie single z gwiazdorskimi gościnkami Young Multiego, Dziarmy, Beteo czy White 2115. Artysta podczas tegorocznych szczecińskich Juwenaliów zagrał jeden z najlepszych koncertów, fani czekają na powtórkę.

Słoń konsekwentnie promuje stylistykę horrorcore i robi to zdecydowanie najlepiej w Polsce. Mocne teksty, zawsze klimatyczna warstwa muzyczna i koncerty wyglądające jak na metalowych festiwalach. Do tej pory przyjeżdżał do Szczecina wyłącznie na koncerty klubowe, po raz pierwszy wystąpi u nas na dużej scenie!

Young Igi to jeden z najpopularniejszych raperów młodego pokolenia. Artysta w tym roku skończy 20 lat, a dzień przed festiwalem premierę będzie miał jego drugi studyjny album! Dotychczas opublikowane single zebrały już kilkanaście milionów odsłon na YouTube.

Szczecińskiemu festiwalowi będą towarzyszyć także dodatkowe atrakcje związane kulturą hip-hop. Cała impreza wzbudza ogromne zainteresowanie fanów i z pewnością możemy spodziewać się dobrej frekwencji. Dokładna rozpiska koncertów zostanie opublikowana przez organizatorów wkrótce.

Ceny biletów w zależności od miejsca wahają się od 49 do 129 zł. Bilety VIP na ten moment są wyprzedane.

Link do biletów: http://bit.ly/biletywszczecinie

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/2303974969625768

 

Hip-Hop Festiwal Szczecin 2019

26 października 2019

Netto Arena, ul. Szafera

Otwarcie bram EE: 17:00

Otwarcie bram: 17:30

Partnerami oraz patronami wydarzenia są: Hot Magazine Szczecin, Hiphopheadz.pl, Hip-Hop.pl, Stoprocent, Follow me, Agencja Koncertowa Premiera, West Side Polska, wSzczecinie.pl