Mija 20 lat, od kiedy Galeria Handlowa Turzyn otworzyła swoje drzwi dla mieszkańców Szczecina. „Pragnąc podziękować za lojalność oraz stałą obecność na handlowej mapie Szczecina, zapraszamy wszystkich na swoje urodziny! Będzie moc atrakcji, słodyczy oraz prezentów” – zaprasza dyrekcja galerii.

Urodziny szczecińskiej galerii wypadają w najbliższą sobotę (20 listopada), ale warto dodać, że świętowanie rozpocznie się już dzień wcześniej.

„W piątek i sobotę za każde wydane 150 złotych rozdajemy vouchery na zakupy w wysokości 50 złotych. Wystarczy okazać dowody zakupów na specjalnie przygotowanym stoisku promocyjnym” – zachęcają przedstawiciele Galerii Turzyn. „Tam też będzie dostępny regulamin zabawy”.

Dodajmy, że na dwóch poziomach Galerii „Turzyn” znajduje się hipermarket Carrefour oraz 62 sklepy i punkty usługowe renomowanych marek, jak m.in. Sephora, Świat Książki, H&M, Reserved, RTV Euro AGD.

Słodkości od mistrzyni cukiernictwa

W sobotę urodzinowa impreza będzie trwała od rana do wieczora. Z myślą o najmłodszych działać będzie specjalna strefa zabaw, a w niej - wiele gier i konkursów. Nie zabraknie również słodkiego akcentu w postaci pachnących muffinek. Ich produkcją zajmie się mistrzyni cukiernictwa Celestyna Krajczyńską, która prowadzi pracownię „Cuda Celestyny”.

Pokaz świetlny i koncert Marceliny

Po zachodzie słońca fasada Galerii Turzyn zamieni się w tło „niezwykłego pokazu świetlnego”.

„Z okazji urodzin stworzymy spektakl, jakiego jeszcze u nas nie było. Iluminacja będzie widoczna w promieniu kilku kilometrów” – zapowiada dyrekcja galerii. „To doskonały moment na pamiątkowe zdjęcia i filmiki, idealne do wykorzystania w mediach społecznościowych.

Kulminacyjnym punktem wieczoru będzie kameralny koncert Marceliny. Utalentowana wokalistka, która w swoich utworach umiejętnie łączy pop z elementami soulu, jazzu oraz R&B, wystąpi w strefie Roofa.