Od 4 maja autokary rozpoczęły regularne kursy z Polski do Niemiec, Belgii, Holandii, Luksemburga, Francji i Wielkiej Brytanii, a w ostatnich dniach również do Włoch, Hiszpanii czy Monako.

Autokary do ponad 250 miast w Europie

We wznawianej sukcesywnie działalności przewozowej polskiego przewoźnika Sindbad, pojawiają się kolejne kraje i coraz bogatsza sieć miast na ich terenie. Łącznie, w ofercie znalazło się do tej pory ponad 250 miast. To ogromny sukces, z uwagi na nadal obowiązujące restrykcje. Pomimo obowiązujących ograniczeń, firma dokłada wszelkich starań, by uruchamiać kolejne destynacje. Fakt ten na pewno cieszy mieszkańców naszego regionu, którzy głównie zawodowo, regularnie wyjeżdżają za granicę, a z uwagi na panującą sytuację, od ponad miesiąca nie mieli takiej możliwości.

Kluczowe jest bezpieczeństwo pasażerów

Jak ważne jest bezpieczeństwo pasażerów, firma Sindbad doskonale wie i wciela właściwe zasady w życie. Przewozy realizowane są przy zachowaniu obowiązujących standardów sanitarnych, m.in. konieczność podróżowania w maseczkach ochronnych, dezynfekcji dłoni czy zapewnienie każdemu pasażerowi podwójnego miejsca w cenie biletu. To ważna informacja dla ich klientów, którzy mogą podróżować w komfortowych warunkach, z zachowaniem bezpiecznego dystansu względem innych pasażerów. Za wyborem oferty Sindbada przemawiają też inne atuty jak nowoczesny tabor, załoga składająca się z co najmniej 2 doświadczonych kierowców czy profesjonalna infolinia dostępna dla Klientów 7 dni w tygodniu.

Rezerwacja biletów

Obecnie w całej Polsce biura, w których sprzedawane są bilety przewoźnika, ponownie otwierają drzwi dla swoich Klientów. W Szczecinie, już od wielu lat, bilety można nabyć w Biurze Podróży 1000 MIAST, mieszczącym się na Dworcu PKS w Szczecinie (przy stanowisku nr 1). Biuro po krótkiej przerwie na początku maja, wznowiło swoją działalność. - W biurze zainstalowaliśmy witryny z pleksi oddzielające klientów od obsługi, a klienci mogą skorzystać z płynów do dezynfekcji rąk. Wspólnie z Sindbadem staramy się, aby obsługa w biurze prowadzona była przy zachowaniu wszelkich obowiązujących wytycznych, tak aby pasażer czuł się bezpiecznie od momentu zakupu biletu aż po przystanek docelowy – mówi Tomasz Wilkosz, właściciel biura.

Dzięki zniesieniu części ograniczeń, od kilku dni mieszkańcy naszego regionu mają możliwość ponownego wyjazdu do pracy lub szkoły za naszą zachodnią granicę. Mamy nadzieję, że wkrótce ograniczenia zostaną zniesione i wszyscy będziemy mogli swobodnie podróżować.

Informacja oraz rezerwacja biletów: tel. 91 434 1000 lub na stronie biura: http://www.e-bilety.pl